Uncharted (2022)

Režie:
Premiéra v ČR: 10. 2. 2022 ()

Synopse: Potomek slavného hledače pokladů sira Francise Drakea, Nathan Drake, konečně našel stopu k prokleté zlaté sošce ze Zlatého města v El Doradu. Když se však vydá na cestu, za zády se mu náhle objeví zakeřní konkurenti. Joe Carnahan, Rafe Judkins, Art Marcum, Matt Holloway.

Recenze:
Indiana Jones a Lara Croft mají konkurenci. A je jím Nathan Drake, potomek slavného námořníka Francise Drakea. Nathan je jednoho dne najat ostříleným hledačem pokladů Victorem „Sully“ Sullivanem, aby společně našli ztracený poklad Ferdinanda Magellana, ale v patách jim je i dědic domu Moncada, který si také nárokuje právo na hledané zlato. Nathan tak postupně odkrývá, že tato honba za bájnou odměnou je mnohem více, než se na první pohled zdá a mohla by mu také mimo jiné přinést odpovědi na to, co se stalo s jeho zmizelým starším bratrem.

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací