Uncle Frank (2020)

Film


Režie:


Premiéra v ČR: 25. 11. 2020 ()Oficiální synopse:
V roce 1973, když Frank Bledsoe a jeho 18-ti letá neteř vyrazí na road trip z Manhattanu do Creekville v Jižní Karolíně na rodinný pohřeb, nečekaně se k ním přidá Frankův milenec Walid.
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:

(photo&video: )

Recenze

Recenze:

Příběh jednoho strejdy. O tom by se na první pohled mohlo zdát, že je Uncle Frank, nový snímek režiséra a scenárista Alana Balla, vzniklý ve koprodukci se streamovací platformou Amazon. Jenže ono to tak úplně není. Jistě, sledujeme částečně road trip Beth a jejího oblíbeného strýce Franka, kteří jedou společně na pohřeb Frankova otce/ Bethina dědečka. Jenže význam je zakopán někde hlouběji. Na cestě se k nim totiž nečekaně přidá Frankův dlouho skrývaný tajný partner Wally. A je to právě i jejich vztah, který zde hlouběji zkoumáme. Uncle Frank v zásadě uceleně vystihuje obraz jednoho komplikovaného jedince, který se potýká se svou identitou v období 70. let.


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací