Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019)

Režie:
Premiéra v ČR: 4. 4. 2019 ()

Synopse: Na kraji malebných Třeskoprsk, v malém domku, bydlí čtyři kamarádi. Fifinka, Pinďa, Bobík a Myšpulín u táborového ohně vzpomínají na dobrodružství, která zažili v uplynulém roce. Každý z hrdinů vypráví příběh, který považuje za úplně nejlepší. S Pinďou zažijeme povedený horolezecký výlet na Ďáblův palec, s Myšpulínem napínavé pátrání po ukrutném Vlkodlakovi, s Bobíkem fantastickou cestu do vesmíru a s Fifinkou vánoční návštěvu u malých čertíků. Čí příběh bude nejkrásnější?

Recenze:
Oblíbená čtveřice kamarádů, která si říká Čtyřlístek, slaví letos padesáté výročí, a tak se tvůrci k jeho příležitosti rozhodli vydat nový film. Ten vznikl pod taktovkou režiséra a scenáristy Michala Žabky. A Žabka nabízí divákům v zásadě milou, naivní podívanou, cílenou především na nejmladší věkovou skupinu. To však nemění nic na tom, že snímek ocení i starší generace, která s populárním komiksem vyrůstala.

(photo&video: )

Video

Galerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací