Vidím tě (2019)

Režie:
Premiéra v ČR: 18. 12. 2020 ()

Synopse: Životem rodiny Harperových otřese nevěra. Greg (Jon Tenney), hlavní vyšetřovatel únosu dítěte, který vynesl na světlo podobný případ z předchozích let, se snaží najít způsob, jak odpustit své zazobané ženě Jackie (Helen Huntová). Když pocit viny začne narušovat Jackieino duševní zdraví, v jejich domě se objeví nevysvětlitelné zlé síly a jejich synek Connor (Judah Lewis) se ocitne ve smrtelném nebezpečí. Neočekávaná změna úhlu pohledu odhalí ducha z minulosti a děsivá, krutá pravda o přítomnosti zla v domě Harperových konečně vyjde najevo.

Recenze:
Když poklidným předměstím otřese zmizení malého chlapce, mnozí detektivové z tamního oddělení vražd si vzpomenou na obdobný případ starý několik let. Má to ale háček. Pachatele tehdy policie dopadla. Začne hon za stíny minulosti nebo je pravda tentokrát mnohem temnější, než jsou všichni ochotni si připustit? Odpověď v podobě thrilleru s výraznými hororovými prvky připravil režisér Adam Randall.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací