Zabijáci z maloměsta (2016)

Režie:
Premiéra v ČR: 1. 6. 2017 ()

Synopse: „Rozvod? Vražda vyjde levněji!”

Prudce nekorektní dánská komedie o tom, že najmout si ruského vraha vás vyjde levněji než se rozvést. Otázka zní: stojí to za ty následky?

Když hledáte fajnové řemeslníky, Iba a Edwarda rozhodně nevolejte. Jsou to totiž flákači a hochštapleři. I takové řemeslo má ale zlaté dno. Úspory na horší časy utěšeně narůstají, teď ještě vypořádat se s neuspokojivým manželským životem. Jenže rozvod stojí peníze. Spoustu peněz. A Ib s Edwardem nechtějí platit víc, než je nutné. Přichází spásná myšlenka. Na internetu seženete všechno. I ruského nájemného zabijáka. Vražda možná vyjde levněji než rozvod, ale manželky neradno podceňovat… Divoký tanec začíná!

Recenze:
Řemeslníci Ib (Nicolas Bro) a Edward (Ulrich Thomsen) jsou flákači a podvodníčci první kategorie. Jejich idylku jim však narušují sarkastické poznámky manželek, které si rozhodně neberou žádné servítky. Nejen, že s Ibem a Edwardem nejednají jako v rukavičkách – než aby se s nimi dohadovaly, raději se vrtí na parketu v rytmu salsy. Rozhněvaní muži se rozhodnout zakročit. Jak ale velice brzy zjistí, s rozvodem by přišli o víc než jen o střechu nad hlavou. A tak je nenapadne nic lepšího, než si najmout ruského zabijáka… Jejich manželky jsou ale chytřejší, než si pánové vůbec dokážou představit. Nefalšovaný dánský boj na několika frontách začíná.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací