Ženská na vrcholu (2019)

Režie:
Premiéra v ČR: 7. 11. 2019 ()

Synopse: Trochu svérázná svobodná majitelka biokavárny Helena (Anna Polívková) odjíždí na popud své tety Ely (Jana Krausová ) s osmiletým synem Mikulášem strávit advent v klidu na horách. Díky hře osudu se však místo v luxusním hotelu ocitá ve vysokohorské chatě, kde samotářský horal Richard (Martin Dejdar) provozuje adrenalinové sporty a žije tu se svou malou dcerkou Zuzou a živelným bratrem Mišem (Marek Němec), uznávaným členem horské služby, milovníkem žen a zábavy. Celá tahle nesourodá partička se ve sněhem zapadané Samotě rozhodně nenudí. A to Helena netuší, že v tu samou dobu její starostlivá milující matka (Jana Preissová) donutí protestujícího otce (Bolek Polívka), aby se za nimi na hory vydali. Jsou přece Vánoce a rodina musí být pohromadě!

Recenze:
Ženská na vrcholu je nová česká komedie, která vlastně ani není komedie. Najde se zde opravdu málo, nebo spíše nic, čemu se člověk zasměje. Možná, že tvůrci tam ten vtip dali, ale někde se zkrátka ztratil. Více se tu smějeme filmu než s filmem, nebo si spíše zlehčujeme svoje muka. A to zkrátka protože bizár zde střídá bizár.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací