Ženská pomsta (2020)

Režie:
Premiéra v ČR: 10. 9. 2020 ()

Synopse: Na skupinové psychoterapii se setkají tři ženy zralého věku. Liší se sice profesí i povahově, ale mají stejný problém, který se snaží řešit v rámci psychoterapie. Jejich deprese a trápení mají společného jmenovatele: nevěru manželů, kterým obětovaly desítky, často i nelehkých, let společného života. Spontánně je to sblíží a rozhodnou se, že lepší než drahé sezení u psychoterapeuta, bude pomsta. S tou si vzájemně pomůžou. Pro své nevěrné manžely připraví skutečné peklo na zemi. Film je úsměvným pohledem na mužskou krizi středního věku a oslavou ženské solidarity.

Recenze:
U terapeuta se sejdou tři podváděné manželky, které se právě vzpamatovávají z životního zklamání. Mnohem lépe, než terapie jim ale pomůže, když si spolu zajdou na kávu. A tam se z nich stane pomstychtivé trio rozhodnuté rozcupovat životy, kariéry a bankovní konta svých mužů. Nová česká komedie je zcela jednostranná, protože každý chlap v jakékoli scéně je naprostý kretén, ať už je to soused, co pomáhá s výměnou zámků, nebo chlípný hasič. Nejeden muž dostane během filmu ránu do svého nádobíčka, divák ale bude prožívat muka jen nepatrně menší, a to i dámské publikum, protože takhle nefér zacházení si snad nikdo nezaslouží. Humor se v tu chvílí stává trapností a vysvobodí nás až závěrečné titulky.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací