Zombieland: Rána jistoty (2019)

Režie:
Premiéra v ČR: 24. 10. 2019 ()

Synopse: Deset let poté, co se Zombieland stal hitem a kultovní klasikou, se hlavní protagonisté (Woody Harrelson, Jesse Eisenberg, Abigail Breslinová a Emma Stoneová) opět spojili s režisérem Rubenem Fleischerem (Venom) a původními autory Rhettem Reesem a Paulem Wernickem (Deadpool) ve filmu Zombieland: Rána jistoty. V pokračování napsaném Rhettem Reesem, Paulem Wernickem a Davem Callahamem projde naše čtveřice zabijáků komickým zmatkem přes Bílý dům a srdce země. Střetnou se nejen se spoustou nových zombie, kteří od prvního filmu vznikli, ale i s některými přeživšími lidmi. Ze všeho nejvíc je ale ohrožují narůstající problémy jejich vlastní, chatrné improvizované rodiny.

Recenze:
Po deseti letech se vrací úspěšná zombie komedie v čele se stejnými hereckými hvězdami. Na co se může nemalá fanouškovská základna těšit? Rána jistoty je jedno z nejdůležitějších pravidel přežití ve světě, kde se většina obyvatel proměnila v zombie. Říká, že i když si myslíte, že jste nebezpečného protivníka skolili, přesto ho máte střelit ještě jednou. A na jistotu hráli i tvůrci filmu, přináší tedy to, co už jim jednou vysloužilo u publika úspěch. Bude to stačit?

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací