Soutěže

Soutěž o audioknihu Eragon


Zaposlouchejte se do fantasy bestselleru díky soutěži na Červeném koberci.

 

Milujete knihy? Rádi se ponoříte do zcela jiného světa a objevujete jeho zákoutí? Jestliže ano, zajisté vás nová soutěž na Červeném koberci zaujme. Fantasy žánr se stává čím dál tím oblíbenější a proto jsme pro vás ve spolupráci s Audioteka.cz přichystali opravdovou lahůdku. Fantasy bestseller o chlapci, drakovi a neuvěřitelném dobrodružství, který si podmanil miliony čtenářů po celém světě. Jeden z vás se již brzy bude moci vydat vstříc neznámému s Eragonem, věrnou dračicí Safirou a moudrým průvodcem. Audioknihu Eragon ve formátu MP3 z nabídky Audiotéka.cz na svou Poličku získá ten z vás, který správně odpoví na soutěžní otázku a bude mít kapku štěstí.

 Eragon:

 • formát: audiokniha
 • autor: Christopher Paolini
 • interpret: Martin Stránský
 • délka: 18 hod. 44 min.
 • žánr: fantasy, sci-fi

 

Soutěžní otázka zní:

Ve filmovém zpracování knihy Eragon hrál vynikající herec Jeremy Irons. Již 14. února se s ním potkáme v novém fantasy dobrodružství, v jakém?

 

Svoje odpovědi můžete zasílat prostřednictvím soutěžního formuláře od 23. 1. do 17. 2. 2013.

 

Soutěžní formulář:

[soutěž je ukončena]


Audiotéka.cz od října 2011 nabízí audioknihy ke stažení do chytrých mobilních telefonů a počítačů. Je jedinou specializovanou službou svého druhu v České republice a ve své nabídce má přes 1200 titulů mluveného slova. V rámci Audiotéky si uživatel na stránkách audioteka.cz buduje vlastní sbírku audioknih, ke které může přistupovat z mobilního telefonu, tabletu či počítače.

Zakoupené audioknihy je možné opakovaně stahovat a uživatel tak nemusí myslet na zálohování. Mobilní aplikace i stažení do počítače lze bezplatně vyzkoušet díky nabídce kapitoly zdarma u většiny audioknih.

 

Audiotéka.cz nabízí:

 • 1200 audioknih ke stažení v celkové délce více než 3200 hodin mluveného slova.
 • Možnost bez rizika vyzkoušet službu i konkrétní audioknihu díky ukázkám a kapitolám zdarma.
 • Online platební metody a SMS platby, poslech okamžitě po nákupu, žádné čekání.
 • Aplikace pro mobilní telefony zdarma (iPhone, Android, Windows Phone 7).
 • Moje Polička – koupené audioknihy dostupné vždy a odkudkoliv na serverech,
 • Uživatel si buduje vlastní virtuální knihovnu, má možnost opakovaného stažení.

 


 Pravidla soutěže o audioknihu Eragon:

1. Soutěž probíhá v období od 23. 1. 2012 do 17. 2. 2013 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správné odpovědi na položenou otázku prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí bude po ukončení soutěže vylosován jeden výherce. Ten obdrží poukaz na stažení audioknihy zdarma ve formátu MP3 z nabídky Audiotéka.cz .

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude k dispozici ke stažení ve formátu MP3 ze serveru Audiotéka.cz, kterému bude předána e-mailová adresa výherce. Účastník soutěže toto bere na vědomí a akceptuje.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb, jiných osob ani cizích serverů a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou, při osobním převzetí nebo jiném způsobu doručení. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 23. 1. 2013Napsat komentář