Dámský klub (2018)

Book Club
, ,

Film


Režie:
 • Hrají: Andy Garcia, Don Johnson, Diane Keaton, Mary Steenburgen, Craig T. Nelson, Wallace Shawn, Jane Fonda, Richard Dreyfuss, Lili Bordán, Tommy Dewey, Mircea Monroe, Katie Aselton, Ed Begley Jr., Candice Bergen, Alicia Silverstone, Sabina Friedman-Seitz, Christopher Allen, Cole Gleason, Michael Gmur, Chet Grissom, Jamon Holmes, Adam Huber, Joey Stromberg


 • Premiéra v ČR: 24. 5. 2018 ()  Oficiální synopse:
  ​Životní inspiraci občas najdete na těch nejnepravděpodobnějších místech.

  Čtveřici dlouholetých kamarádek pojí kromě pevného přátelství společná záliba v knihách. Pravidelně se scházejí ve svém dámském knižním klubu. Jednoho dne se ponoří do lechtivě erotického románu Padesát odstínů šedi.

  Tahle volba se ukáže jako více než inspirativní…
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Romantické komedie nejsou jen pro dvacetileté! To dokazuje snímek o nerozlučných kamarádkách: ovdovělé Diane (Diane Keaton), nespoutané Vivian (Jane Fonda), opuštěné Sharon (Candice Bergen) a hyperaktivní Carol (Mary Steenburgen). Pravidelně se schází, aby se podělily o knižní tipy. Když se dostanou k erotickému bestselleru Padesát odstínů šedi, rozhodnou se, že je načase si života ještě pořádně užít. Od těchto vyzrálých žen už nikdo nic neočekává, a už vůbec ne to, že by si chtěly dopřát romantiku a sexuální hrátky. A proč ne? Měly by jen hlídat vnoučata a čekat na smrt? To rozhodně ne, protože láska a zábava nejsou jen pro mladé.


  (photo&video: )

  Články
  reklama