Machete (2010)

Machete
, , ,

Film


Režie: ,
 • Hrají: Michelle Rodriguez, Robert De Niro, Shea Whigham, Jessica Alba, Don Johnson, Daryl Sabara, Danny Trejo, Cheech Marin, Lindsay Lohan, Electra Avellan, Elise Avellan, Steven Seagal, Jeff Fahey, Ara Celi, Tom Savini, Alicia Rachel Marek, Tito Larriva, Cheryl Chin, Nimród Antal, Vic Trevino, Gary Teague, Juan Gabriel Pareja


 • Premiéra v ČR: 14.10. 2010 ()  Oficiální synopse:
  Vypadal jako docela obyčejný dělník z ulice a byl ideálním kandidátem k tomu, aby na něj hodili vraždu. Ale ukázalo se, že je to Machete (Danny Trejo), legendární bývalý elitní agent, kterého se nevyplatí naštvat. Poté, co ho vyhlášený mexický drogový magnát Torrez (Steven Seagal) nechal v pustině polomrtvého, se mu podaří přežít a uprchne do Texasu, kde touží zmizet a uniknout své minulosti. Narazí tu ale na hustou síť korupce a podvodů, na jejímž konci se nachází zastřelený senátor (Robert de Niro) a Machete coby člověk, obviněný z jeho vraždy. Machete se vydává očistit své jméno a odhalit zákeřné a rozsáhlé spiknutí. V cestě mu ale stojí Booth (Jeff Fahey) – nemilosrdný podnikatel, který má na své výplatní listině slušnou zásobu zabijáků, Von (Don Johnson) – šílený strážce hranice, který velí menší armádě, a Santana Rivera (Jessica Alba) – překrásná imigrační úřednice, která neví, zda se má řídit zákonem či srdcem.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Jak už jsem napsala, pokud znáte některé předchozí filmy Roberta Rodrigueze, víte, co očekávat. Krev, sekání končetin a jiných částí lidského těla, ale i erotiku. Machete se nebrání erotickým hrátkám se dvěma krásnými ženami. Režisérovi není nic svaté. Silně nábožensky založení občané by měli tento film vynechat. Farář Otík z trilogie Slunce, seno …. by řekl: “Sodoma, Gomora!”


  (photo&video: )

  Články

  Články k filmu:
  Zobrazit všechny články k filmu  reklama