Vezmeš si mě, kámo? (2017)

Épouse-moi mon pote
, ,

Film


Režie:
 • Hrají: Philippe Lacheau, Tarek Boudali, Julien Arruti, David Marsais, Charlotte Gabris, Ramzy Bedia, Andy, Baya Belal, Philippe Duquesne, Zinedine Soualem, Doudou Masta, Yves Pignot, Fatsah Bouyahmed


 • Premiéra v ČR: 29. 3. 2018 ()  Oficiální synopse:
  V nouzi poznáš přítele

  Bláznivá komedie o dvou kamarádech, kteří se kvůli papírům na oko vezmou a obrátí naruby život všech okolo. A samozřejmě ten svůj. Jakmile si oba řeknou své ano, následuje jedna šílená situace za druhou. Ocitnout se svázaný v sexy latexovém oblečku na balkóně divokého předměstí je z nich všech to nejmenší.

  Na Yassinova studia architektury v Paříži se složila celá vesnice. Je chytrý, má talent a jednou na něj budou všichni pyšní. Leží před ním skvělá budoucnost. Přesně do toho dne, kdy rupne u zkoušky a spolu s ní zmizí v nenávratnu i jeho studentské vízum. Musí se rychle s někým oženit. Mladá krasavice chce ale dost peněz a stará sousedka trvá na manželských povinnostech, obě navíc chtějí zaplatit předem. Zoufalá situace si žádá odpovídající řešení a Yassin si proto vezme . . . svého nejlepšího kamaráda.

  Svatba jen tak na oko vypadá jako elegantní řešení na jedno odpoledne. Jenže všechno zamotá přísný úředník odhodlaný za každou cenu dokázat, že jde o podvod. Kluci proto opravdu musí začít žít spolu jako pár. Do toho ovšem přijede velmi tradičně založená maminka, jeden z kámošů má snoubenku, druhý se zamiluje a nebezpečný gauner z předměstí se jim začne dvořit, protože on opravdu je gay. Pro každého z nich mají jiný příběh, a když předvádíte tolik různých životů najednou, začínáte nabalovat katastrofy.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Yassine (Tarek Boudali) se chystá opustit rodné Maroko a vystudovat architekturu v Paříži. Rodina kvůli splnění jeho snu obětovala úspory, on jim za to na oplátku jednou postaví úžasný dům. Tedy mohl by, kdyby nevyletěl od zásadní zkoušky a nepřišel o studentské vízum. Následující roky tak stráví ilegálně na stavbách, půjčuje si peníze od hrozivého souseda a rodině vytrvale lže. A lhát bude muset ještě víc. Když mu přijde pozvánka na sraz spolužáků, doufá, že mu někdo z nich poskytne příležitost pracovat znovu jako architekt. To se mu opravdu poštěstí, ale kvůli pořádné práci už nutně potřebuje papíry. Nezbývá mu nic jiného než se oženit. S nejlepším kamarádem…


  (photo&video: )

  Články
  reklama