Mission: Impossible – Fallout uvidíme v pražském kině IMAX o týden dříve

Šestý díl špionážní série v předpremiéře a ve formátu 3D.
 
 

Tom Cruise, který již pošesté ztvárnil tajného agenta Ethana Hunta, se vrací do kin v akčním snímku Mission: Impossible – Fallout.

Všichni fanoušci této oblíbené špionážní série se ovšem mohou radovat z jedinečné předpremiéry. Mission: Impossible – Fallout totiž uvidíme v pražském kině IMAX o týden dříve, a to již 26. července.

Charizmatický herec opět tvrdě trénoval a většinu kaskadérských scén natočil sám. Nejen tyto nebezpečné kousky, ale i speciální efekty nejvíce vyniknou právě v IMAXu na plátně o rozměrech 25 x 14 metrů. Navíc, šestý díl Mission: Impossible se stane prvním filmem cyklu, který se bude promítat ve formátu 3D.

V ostatních multiplexech Cinema City, včetně 4DX a speciálních sálů Dolby Atmos bude film Mission: Impossible – Fallout promítán od 30. července 2018.


Co: Mission: Impossible – Fallout vtrhne do pražského kina IMAX o týden dříve:

Kdy: 26. července 2018

Kde: Cinema City IMAX

Podrobnosti naleznete zde: cinemacity.cz


Synopse filmu Mission: Impossible – Fallout:

Tom Cruise se vrací jako agent Ethan Hunt, muž na tu nejšpinavější práci, v akčním thrilleru Mission: Impossible – Fallout.

Ethan Hunt si vždycky vybíral nesplnitelné mise. Pokaždé v nich uspěl, okolnostem navzdory. Na začátku tohoto příběhu však čelí úplně nové situaci. Něco se pokazilo, past nesklapla a vinou jeho selhání se ocitnou ve smrtelném ohrožení vybraná světová velkoměsta. Ethan je přesvědčen, že pouze on se svým týmem dokáže tragickou chybu napravit. Je však sám, kdo si to myslí. Do hry vstupují další hráči, kteří mu možná pomáhají, ale možná také sledují své vlastní zájmy, které jsou v rozporu s těmi Ethanovými. Rozdělení na kladné a záporné hrdiny nebude tentokrát vůbec jednoduché. V pozadí navíc čím dál rychleji utíká čas vstříc momentu, který dramaticky změní mapu světa.

„Filmem Mission: Impossible – Fallout vrcholí celá série“, říká Tom Cruise. „Vrací se většina postav, které se objevily v předchozích dílech, a dovypráví se všechny příběhové linky. Pro Ethana je to velmi osobní, ale na druhé straně také velmi epická cesta,“ dodává herec.

Christopher McQuarrie je první režisér, který se k Mission vrátil. Po velkém úspěchu dílu s podtitulem „Národ grázlů“ dostal další příležitost, kterou přijal s podmínkou, že mu bude umožněno změnit vizuální styl filmu a tempo vyprávění. „Chtěl, aby to působilo, jako když oba filmy točili různí režiséři, a zvládl to bravurně. Co zůstalo stejné, je drsná povaha celého snímku a jeho hrdinů. Pro Chrise nebylo nic nemožné, co ho napadlo, to jsme natočili,“ prozradil Cruise.

Režisérovo rozhodování usnadňoval fakt, že Tom Cruise tradičně točil akční scény sám. Byť si při jednom přeskoku ze střechy na střechu zlomil nohu, nenechal se odradit, a tak ho uvidíte mimo jiné pilotovat vrtulník nebo skákat s padákem z osmikilometrové výšky. A diváci tuhle míru autenticity (či šílenství) při sledování fantastických akčních scén určitě ocení.

Režie: Christopher McQuarrie

Hrají: Tom Cruise, Henry Cavill, Simon Pegg, Rebecca Ferguson, Ving Rhames, Sean Harris, Angela Bassett, Vanessa Kirby, Michelle Monaghan, Alec Baldwin, Wes Bentley, Frederick Schmidt

Premiera v ČR: 2. 8. 2018 (CinemArt)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací