Mikulášská neděle s promítáním pohádky Čertí brko v multikině Premiere Cinemas

Získejte dárkový balíček k dětské vstupence.
 
 
Děti, byly jste tento rok hodné? Pokud ano, určitě si zasloužíte vidět hezkou pohádku. V multikině Premiere Cinemas se v neděli 2. prosince 2018 koná Mikulášská neděle s projekcí pohádky Čertí brko. Těšit se můžete nejen na pohádkové dobrodružství, ale i speciální mikulášské balíčky plné dárků od Chupa Chups k dětské vstupence na toto představení.
 

Co: Mikulášská neděle s projekcí filmu Čertí brko

Kdy: 2. prosince 2018

Kde: Premiere Cinemas ČR

Podrobnosti naleznete zde: premierecinemas.cz


 

Synopse filmu Čertí brko:

Příběh nás zavede do městečka Pytlov na úpatí kopce Pervidle. Místní, kteří tu žijí běžným životem řemeslníků nebo sedláků možná ani netuší, že všechny jejich přestupky a nepravosti jsou pečlivě monitorovány místní pekelnou pobočkou. Hříchy zapisuje spravedlivě a neomylně kouzelné Čertí brko. Jednoho dne však přestane fungovat.

Lucifer se rozhodne pověřit doručením nového čertího brka na pobočku Pervidle trochu zmateného čerta Bonifáce. Je to ten nejlepší úkol, aby se mladý čert otrkal ve světě. Bonifác se vydává do Pytlova a hned jeho první zkušeností je, že mu zdejší šejdíř kouzelné brko ukradne. Tím se zpustí řetěz událostí, kdy Pytlov ovládnou místní vychytralci, lenoši a podvodníci, jimž se nakonec podaří uvěznit i samotného vládce pekel. Je na Bonifácovi, aby v sobě našel ty nejlepší vlastnosti a osvobodil Pytlov, Lucifera i získal srdce krásné Markétky.

Režie: Marek Najbrt

Hrají: Ondřej Vetchý, Jan Budař, Lukáš Latinák, Tomáš Jeřábek, Václav Kopta, Marek Daniel, Jana Plodková, Marián Geišberg, Judit Bárdos, Jakub Žáček, Jan Cina, Michal Dalecký

Premiera v ČR: 29. 11. 2018 (Falcon) (CinemArt)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací