Dětská neděle s filmem Piráti v CineStar

[singlepic id=891 w=120 h=120 float=left] Volba „Piráta roku“ se uskuteční v dubnu v CineStar. 

 

Máme fotbalistu, sportovce, hokejistu, moderátora, pořad, film roku a spoustu dalších jedinečných ocenění daného ročníku. Proč tedy nezvolit i Piráta roku? V nové akční komedii Piráti se rozhodli toto ocenění udělit. Běžte se sami do kina přesvědčit, že získat tuto prestižní cenu nebude nic snadného a propukne i pořádná mela. V neděli 22. dubna se můžete s partou nezbedných pirátů v CineStaru nejen pobavit, ale také zkusit štěstí v lákavé tombole o ceny.

 

Co: Dětská neděle s filmem Piráti [singlepic id=1977 w=320 h=240 float=right]

Kdy: 22. dubna 2012

Kde: CineStar ČR

Za kolik: dle platného ceníku (lze uplatnit kartu CineStar)

Podrobnosti: CineStar

 

Oficiální synopse filmu Piráti:

Animovaná komedie Piráti z produkce uznávaného britského studia Aardman ukazuje události, které se přihodí bandě bodrých smolařských pirátů, když křižují sedm moří v dobrodružství hodném barona Prášila. Tento film začíná, když Pirátský kapitán se svou posádkou vytáhne do bitvy proti svému soupeři Černému Bellamy, aby získal kýženou cenu „Pirát roku“. Jejich cesta vede z Karibiku až do viktoriánského Londýna, kde se setkají s všemocným nepřítelem, který je odhodlán vymazat piráty z povrchu zemského jednou provždy. Piráti zjišťují, že jejich souboj o titul je vítězstvím dobrosrdečného optimismu nad nudným násilím zdravého rozumu.

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací