Projekce pro seniory v CineStar – Vrásky z lásky

[singlepic id=891 w=120 h=120 float=left] Nedělejte si z lásky vrásky a pobavte se v CineStar.


Vzdávat se je hloupé řešení. Nevěříte? Jana s Otou vás v české komedii Vrásky z lásky o tom přesvědčí.  Ani v květnu totiž  CineStar nezahálí a speciální dopolední projekce za super cenu pro seniory a držitele ZTP je opět tu. Tentokrát si na film za 65 Kč můžete do kina zajít ve čtvrtek 24. května 2012. Vstupenky lze opět zakoupit pouze na pokladně.

[singlepic id=1499 w=200 h=160 float=right]

 

Co: Projekce pro seniory – Vrásky z lásky

Kde: CineStar Liberec

Kdy: 24. 5. 2012 v 10:00 hodin

Za kolik: 65 Kč

Podrobnosti: CineStar Liberec

 

Oficiální synopse filmu Vrásky z lásky:

[singlepic id=2074 w=200 h=180 float=left]Ota je bývalý učitel a ve svém věku má již řadu vrtochů, kterými poněkud komplikuje život svému synovi a snaše. Nyní jej čeká náročná operace a Ota se rozhodne, že je ta správná doba, kdy je třeba vyhledat někoho, kdo kdysi dávno velmi ovlivnil jeho život. Setkání s herečkou Janou je ale poněkud jiné, než si představoval. Přesto je to právě tahle vitální dáma, která nemíní nerezignovat na aktivní život, která znovu zamotá jeho osud. Díky Janě se Ota vydává na napínavou road-movie, na jakou by si možná ani v mladším věku netroufl. A je to právě tohle důležité setkání, které oba utvrdí v poznání, že nejhorší, co může člověk udělat – je všechno vzdát!

 

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací