Soutěž s bláznivým filmem Pařba na třetí

[singlepic id=62 w=120 h=120 float=left]Vyhrajte Pařbu na třetí na DVD a jedno ze tří parádních triček s motivem filmu.

Když se sejdou kamarádi Phil, Stu, Alan a Doug, začnou se dít opravdu prapodivné věci. Smůla i šílené katastrofy se jim lepí na paty a mnohdy jim jde i o život. Ale jak to tak bývá, když se to neděje nám, je to ohromná legrace. Jak dopadne jejich poslední dobrodružství s názvem Pařba na třetí, jsme mohli letos v květnu/červnu zhlédnout v kinech, nyní (2. 10. 2023) ale vychází bláznivá komedie na DVD a Blu-ray nosičích. Červený koberec ve spolupráci se společností AQS, a.s. – divize Magic Box připravil pro všechny filmové fanoušky soutěž o jedno DVD a tři trička s motivem filmu Pařba na třetí.

 

Soutěž s filmem Pařba na třetí:[singlepic id=5487 w=320 h=240 float=right]

  • 1. výherce získá: DVD Pařba na třetí a tričko s motivem filmu
  • 2. výherce získá: tričko s motivem filmu
  • 3. výherce získá: tričko s motivem filmu

DVD Pařba na třetí:

  • Zvukové formáty: česky DD 5.1 / anglicky 5.1 Audio Descriptive Service / anglicky DD 5.1
  • Titulky: české, anglické, řecké
  • Obrazové formáty: 16:9 / 2,40:1
  • Bonusy: bonusový materiál, který budete hltat! – prodloužené a vynechané scény

 

Soutěžní otázka zní:

„V jakém městě se odehrávala Pařba z roku 2009?“

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 30. 9. – 6. 10. 2013. Pokud si nevíte rady, podívejte se do přehledu filmů.

Soutěžní formulář:

[Soutěž byla ukončena]

[singlepic id=5461 w=320 h=240 float=right]Synopse filmu Pařba na třetí:Dva roky po Bangkoku. Magnet na průšvihy Leslie Chow (Ken Jeong) je údajně bezpečně zavřený v thajském kriminále a Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms) a Doug (Justin Bartha) konečně žijí své vysněné, nudné životy – tedy dokud jejich kamarád Alan (Zach Galifianakis) nevysadí léky a neodstartuje tím finální smršť komediálního chaosu. Režisér Todd Phillips si nechal nejlepší na konec a natočil šílené, akční rozuzlení nepřekonatelné trilogie vlčí smečky.Režie: Todd Phillips

Hrají: Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifianakis, Justin Bartha, Ken Jeong, John Goodman, Melissa McCarthy, Jeffrey Tambor, Heather Graham, Mike Epps, Sasha Barrese, Jamie Chung, Sondra Currie, Gillian Vigman, Oliver Cooper, Mike Vallely, Lela Loren, Tim Sitarz, Brian Metran, Adrian Voo, Zoe Aggeliki

V českém znění: Michal Jagelka – Bradley Cooper (Phil), Zbyšek Pantůček – Ed Helms (Stu), Tomáš Racek – Zach Galifianakis (Alan), Jakub Saic – Justin Bartha (Doug), Ivan Jurka – Ken Jeong (Pan Chow), Jaromír Meduna – John Goodman (Marshall), Lucie Juřičková – Melissa McCarthy (Cassie), Jaroslav Kaňkovský – Jeffrey Tambor (Sid), Jitka Ježková – Sasha Barrese (Tracy), Jana Páleníčková – Jamie Chung (Lauren), Zbyšek Horák, Miriam Chytilová, Filip Švarc, Alice Šnirychová, Milan Slepička, Ernesto Čekan, Václav Rašilov, Marianna Jurková, Monika Buchtová

Premiera v ČR: 30. 5. 2013 (Warner Bros)

Na DVD a Blu-ray: od 2. 10. 2013 (Magic Box)

Trailer:

 


Pravidla soutěže o ceny k filmu Pařba na třetí:

1. Soutěž probíhá v období od 30. 9. 2013 do 6. 10. 2013 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala společnost AQS, a.s. – divize Magic Box.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 30. 9. 2013

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací