Vydejte se Spider-Manem na noční toulky.
Modrá a červená barva je u superhrdinů v kurzu. Do těchto pestrých barviček se zahalil i starý známý Spider-Man. Ve čtvrtek 24. dubna 2014 začne tkát své pavoučí sítě i v českých kinech. Pokud si chcete vychutnat premiéru filmu The Amazing Spider-Man 2 obklopeni tmou a fanoušky, zajděte si do multikina Premiere Cinemas nebo Cinema City, IMAX či 4DX v noci ze středy 23. na čtvrtek 24. dubna 2014. Pár okamžiků po půlnoci totiž začínají speciální projekce očekávaného snímku.
Co: Půlnoční premiéra filmu The Amazing Spider-Man 2
Kdy: v noci ze středy 23. na čtvrtek 24. dubna 2014
Kde: Premiere Cinemas (Celá ČR)
Podrobnosti: Premiere Cinemas
Co: Půlnoční premiéra filmu The Amazing Spider-Man 2
Kdy: v noci ze středy 23. na čtvrtek 24. dubna 2014
Kde: Cinema City (Celá ČR), IMAX a 4DX
Podrobnosti: Cinema City
Oficiální synopse filmu The Amazing Spider-Man 2:
Odjakživa všichni víme, že největší bitva, které se Spider-Man kdy zúčastnil, se odehrává v jeho nitru: konflikt mezi obyčejnými povinnostmi Petera Parkera a výjimečnou zodpovědností, kterou na svých bedrech nese Spider-Man. Ve filmu The Amazing Spider-Man 2 ale Peter Parker zjišťuje, že před ním stojí ještě náročnější střet.Být Spider-Manem (Andrew Garfield) je skvělé. Peter Parker nezná úžasnější pocit než se prohánět mezi mrakodrapy, být skutečným hrdinou a trávit čas s Gwen (Emma Stone). Být Spider-Manem ale má také svou cenu: jedině Spider-Man je schopen ochránit ostatní Newyorčany před pozoruhodnými padouchy, kteří město ohrožují. Když se na scéně objevuje Electro (Jamie Foxx), je Peter nucen čelit nepříteli, který je mnohem silnější než on sám. A když se vrací i jeho starý přítel Harry Osborn (Dane DeHaan), uvědomuje si Peter, že všechny jeho nepřátele něco spojuje: společnost OsCorp.
Režie: Marc Webb
Hrají: Emma Stone, Paul Giamatti, Stan Lee, Jamie Foxx, Sarah Gadon, Marton Csokas, B. J. Novak, Denis Leary, Chris Zylka, Andrew Garfield, Colm Feore, Dane DeHaan, Sally Field, Max Charles, Steven Hauck, Frank Deal, Felicity Jones, Martin Sheen, Embeth Davidtz, Campbell Scott, Mark Doherty, Kari Coleman, Stefanie Bari, Anslem Richardson, Greg Connolly
Premiera v ČR: 24. 4. 2014 (Falcon) |