Pohádková neděle s filmem Škatuláci v Premiere Cinemas Olomouc a Teplice

premiere_cinemas_bilacervenaPobavte se v Premiere Cinemas se Škatuláky.

Multikino Premiere Cinemas v Olomouci a Teplicích nás tentokrát v rámci Pohádková neděle 23. srpna 2015 vezme na návštěvu do Sýrečkova a seznámí nás s jeho svéráznými obyvateli. Před projekcí animáku Škatuláci proběhne oblíbená pohádková tombola.

Co: Pohádková neděle s projekcí filmu Škatuláci

Kdy: 23. srpna 2015

Kde: Premiere Cinemas Olomouc a Teplice

Za kolik: od 79 Kč

Podrobnosti naleznete zde: Premiere Cinemas

skatulaci_pc2

Synopse filmu Škatuláci:skatulaci_plakat

Hrdinové mohou mít překvapivé tvary

V Sýrečkově není radno vycházet po setmění. Z podzemních doupat vylézají podivní tvorové zvaní Škatuláci, kteří kradou vše, co jim přijde do rukou. Jednou prý dokonce ukradli malého kluka! A právě tenhle ukradený klučina vám v dobrodružném a zábavném vyprávění prozradí, že to všechno jsou jen bohapusté lži a kecy v kleci. Tvůrci filmů Koralína a svět za tajnými dveřmi a Norman a duchové zase jednou popustili uzdu své vizuální fantazii a stvořili svět, do kterého se rád vydá každý. Každý, s výjimkou pana Chňapala. Tenhle nerudný chlap s alergií na sýr má se Škatuláky nevyřízené účty, a proto jim ani na chvíli nedá pokoj. Když je zrovna neloví, tak je aspoň pomlouvá. Tihle krabicoidní tvorové, nosící místo oblečení krabice od všeho možného, jsou ale velice plaší, a kdyby nepotřebovali kovové součástky pro svá udělátka, nikdy by své podzemní království neopouštěli. Lidí se bojí a drží se od nich co nejdál. Jedinou výjimkou je kluk jménem Vejce.

Režie: Anthony Stacchi, Graham Annable

Hrají (hlasy): Ladislav Županič, Martin Sucharda, Zdeněk Maryška, Rozita Erbanová, Jan Maxián

Premiera v ČR: 23. 10. 2014 (CinemArt)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací