Soutěž o 10 vstupů na předpremiéru filmu Nejkrásnější den

souteze_cerveny_koberec_bannerVydejte se na „Nejkrásnější předpremiéru“ tohoto léta.

Do kin míří komediální drama Nejkrásnější den, které nás seznámí s ambiciózním a upjatým pianistou Andim (Matthias Schweighöfer) a pohodářským floutkem Bennem (Florian David Fitz). Protože jsou mladíci nevyléčitelně nemocní, rozhodnou se vydat za dobrodružstvím, užít si poslední mejdan svých životů a zažít Nejkrásnější den. Ve spolupráci s distribuční společností Bontonfilm a.s. jsme pro vás přichystali soutěž o 5×2 vstupy na exkluzivní předpremiéru německého snímku, která se uskuteční ve čtvrtek 4. srpna 2016 v pražském kině Lucerna.

Každý z pěti výherců získá vstup pro dvě osoby na předpremiéru filmu Nejkrásnější den, která se uskuteční ve čtvrtek 4. srpna 2016 od 18:15 v kině Lucerna v Praze.

 nejkrasnejsi_den_bl_soutez

Soutěžní otázka zní:

„Jak staří jsou Andi a Benn, ústřední hrdinové snímku Nejkrásnější den?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 30. 7. 2016 do 2. 8. 2016.

Výherce budeme informovat nejpozději do 3. 8. 2015 prostřednictvím e-mailu.

Pokud si nevíte rady, prozkoumejte stránku s filmem Nejkrásnější den.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Oficiální synopse filmu Nejkrásnější den:nejkrasnejsi_den_2016_plakat

Nejlepší mejdan je ten poslední. Svérázný, upjatý a ambiciózní pianista Andi se potkává s floutkem a pohodářem Bennem a oba zjišťují, že mají jedno společné. Oba třicátníci mají na krku diagnózu smrtelné nemoci a na dveře jim už klepe zubatá s kosou. Jeden přesvědčí druhého, že mají ideální příležitost se vykašlat na jakoukoliv zodpovědnost. Společně utečou z hospice s cílem pořádně si vyhodit z kopýtka u žít si ty nejbáječnější dny v životě. Taky kdy už jindy . . .

Napůjčovat si peníze nebo nakoupit hromadu věcí na splátky je jednoduše geniální nápad, jak přijít rychle k penězům a oba smrtelně nažhavení třicátníci vyrážejí první třídou na fantastický výlet po Africe. Pro hypochondra Andiho je začátek výpravy malou noční můrou, zatímco Benno má svůj tajný plán. Jejich cesta se skládá z řady zábavných i tragikomických situací až jim nakonec nabídne to, po čem toužili – ten Nejkrásnější den.

Režie: Florian David Fitz

Hrají:   Florian David Fitz, Matthias Schweighofer, Rainer Bock, Alexandra Maria Lara

Premiéra v ČR: 11. 7. 2016 (Bontonfilm)

Pravidla soutěže o ceny s filmem Nejkrásnější den:

1. Soutěž probíhá v období od 30. 7. 2016 do 2. 8. 2016 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala distribuční společnost Bontonfilm a.s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 3. 8. 2016..

7. Výherce souhlasí s předáním osobních údajů společnosti BACKGROUND FILMS S.R.O..

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 30. 7. 2016

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací