Dětské předpremiérové projekce české pohádky Anděl Páně 2 v multikinech

cinema_city_cinestar_gac_pcAnděl Petronel s Uriášem opět tropí neplechu.

První adventní víkend se nezadržitelně blíží. Už víte, jak ho strávíte? Co takto naladit se na blížící se Vánoce pohádkou? V multikinech Premiere Cinemas, Cinema City, CineStar a Golden Apple Cinema se bude v neděli 27. listopadu 2016 v předpremiéře promítat nová česká pohádka Anděl Páně 2. Anděl Petronel a čert s Uriáš tentokrát ztratí jablko Poznání. Proto se musí vydat do lidského svět a sladký plod co nejdříve najít. Povede se jim to?

Co: Pohádková neděle s předpremiérou filmu Anděl Páně 2

Kdy: 27. listopadu 2016

Kde: Premiere Cinemas ČR

Podrobnosti naleznete zde: Premiere Cinemas

andel_pane_2_pc


Co: Dětská neděle s předpremiérou filmu Anděl Páně 2

Kdy: 27. listopadu 2016

Kde: Cinema City ČR

Podrobnosti naleznete zde: Cinema City

andel_pane_2_cc


Co: Dětská neděle s předpremiérou filmu Anděl Páně 2

Kdy: 27. listopadu 2016

Kde: CineStar ČR

Podrobnosti naleznete zde: CineStar

andel_pane_2_cs


Co: Dětská neděle s předpremiérou filmu Anděl Páně 2

Kdy: 27. listopadu 2016

Kde: Golden Apple Cinema

Podrobnosti naleznete zde: GAC

Synopse filmu Anděl Páně 2:andel_pane_2_2016_plakat

Anděl Páně 2 je volným pokračováním úspěšné vánoční pohádky s Ivanem Trojanem a Jiřím Dvořákem v hlavních rolích.

Anděl Petronel stále pracuje u Nebeské brány, ale je přesvědčen, že by si zasloužil lepší službu. Jeho věčný pokušitel, čert Uriáš, začne Petronela ponoukat. Stačí utrhnout jablíčko ze stromu Poznání a bude vědět to, co ví jen Bůh! A cesta k zaslouženému uznání bude volná.

Hádka Petronela s Uriášem o jablko Poznání ale skončí neslavně. V potyčce se vzácné ovoce skutálí až na Zemi. Anděl – popleta a jeho kamarád čert-pokušitel musí šupem na svět jablko Poznání najít a přinést zpátky. V předvečer svátku svatého Mikuláše se zamotají do podivuhodného reje. Setkávají se s malou Anežkou a její krásnou maminkou Magdalenou, partou nepoctivých koledníků, vydřiduchem Košťálem i sympatickým Párkařem. Než se jim podaří jablko najít a vrátit tam, kam patří, bude třeba zažít velké dobrodružství a projít několika nebezpečnými situacemi. A po řadě lidských i „božských“ zkoušek, naši hrdinové nakonec zjistí, že cesta k poznání vede především přes sebe sama, přes objevení síly přátelství, lásky a schopnosti odpuštění.

 

Hrají: Ivan Trojan, Jiří Dvořák, Vica Kerekes, Anna Čtvrtníčková, Jiří Bartoška, Bolek Polívka, Vojtěch Dyk, Pavel Liška, Stanislav Majer, Marek Taclík, , Marian Labuda, Jiřina Bohdalová, Josef Abrhám, Aňa Geislerová, Veronika Žilková, Martin Huba, Petr Čtvrtníček, Gabriela Osvaldová, Klára Issová, Michal Horáček, Lucie Bílá a mnoho dalších

Režie: Jiří Strach

Premiera v ČR: 1. 12. 2016 (Falcon)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací