Dětské předpremiéry animáku Sněhová královna: Tajemství ohně a ledu v Premiere Cinemas, Cinema City a GAC

Tuto neděli se vydáme do trollího království.
 
 


Odvážná Gerda a její bratr Kai se vrací v nové animované pohádce Sněhová královna: Tajemství ohně a ledu, a tentokrát nám bude nejen pořádná zima, ale i horko. Spolu se sourozeneckou dvojicí a novými hrdiny totiž budeme pátrat po starobylém kouzelném trollím Kameni ohně a ledu. Jak nebezpečná výprava dopadne se dozvíme již tuto neděli v rámci Pohádkové neděle v Premiere Cinemas. Na promítání a Dětskou neděli zvou i multikina Cinema City a Golden Apple Cinema.
 

Co: Pohádková neděle s předpremiérou filmu Sněhová královna: Tajemství ohně a ledu:

Kdy: 4. února 2018

Kde: Premiere Cinemas ČR

Podrobnosti naleznete zde: premierecinemas.cz


Co: Dětská neděle s předpremiérou filmu Sněhová královna: Tajemství ohně a ledu:

Kdy: 4. února 2018

Kde: Cinema City ČR

Podrobnosti naleznete zde: cinemacity.cz


Co:  Dětská neděle s předpremiérou filmu Sněhová královna: Tajemství ohně a ledu:

Kdy: 4. února 2018

Kde: Golden Apple Cinema

Podrobnosti naleznete zde: gacinema.cz


 

Synopse filmu Sněhová královna: Tajemství ohně a ledu:

Pokračování populární animované série je opět plné dobrodružství, humoru i kouzel. Naši hrdinové se střetnou s magií ohně a ledu a tak jim chvilku bude pořádně horko a chvíli zase hodně velká zima.

Hlavní hrdinkou příběhu je opět odvážná Gerda, která porazila Sněhovou královnu a osvobodila svého bratra Kaie. Díky tomu se z nich staly tak trochu pohádkové celebrity. Zatímco Gerda to bere s nadhledem, zasněný Kai se o něco hůře vyrovnává se svou popularitou, kdy mu u nohou pravidelně omdlévají mladé dívky. Aby si od této vysilující slávy trochu odpočinuli, vydávají se do hor za svým trollím kamarádem Ormem, kde na ně však nečeká žádná odpočinková dovolená, ale pořádné nové dobrodružství.

Do trollích hor k Ormovi totiž také dorazí Rolan, mladík vyhledávající hrdinské činy, který se v trollích legendách dočte o starobylém kouzelném trollím Kameni ohně a ledu. Pochopitelně jej jako pravý hrdina musí hledat a nalézt! A když se k nim ještě připojí drsná a krásná pirátka Alfida, je na pořádný zmatek v trolím království zaděláno. Události se naší partě hodně rychle vymknou z rukou a dá jim spoustu práce, než magickým kamenem probuzené síly ohně a ledu zase zkrotí. A možná se Gerdě a Kaiovi nakonec podaří nalézt i rodiče unesené Severním větrem a dát celou rodinu zase dohromady.

Režie: Aleksey Tsitsilin

Premiera v ČR: 8. 2. 2018 (CinemArt)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací