Expendables: Postradatelní (2010)

expendables_postradatelni_2010_poster
Režie:
Premiéra v ČR: 19. 8. 2010 ()

Synopse: Skupina žoldáků se vydává na nebezpečnou misi do Jižní Afriky, jejímž cílem je svržení nelítostného diktátora. Nedlouho po zahájení si ovšem začnou uvědomovat, že věci nejsou tím, čím se zdají být. Zjistí, že se ocitli v pasti, která je všechny může stát život. Začíná nelítostný boj, na jehož konci může být jen jeden vítěz.

Elektrizující akční thriller, s nímž se na plátna vrací Sylvester Stallone v žánru, který ho proslavil. Partnery mu budou akční hvězdy současnosti Jason Statham (Kurýr, Zastav a nepřežiješ) a Jet Li (Hrdina, Romeo musí zemřít).

Recenze:
Že to bude “pařba” ve velkém stylu, nepochyboval snad nikdo. A toto očekávání se i do velké míry naplnilo. Vždyť i seznam hostů je pořádně “nabušený”: Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Randy Couture, Terry Crews a Mickey Rourke. A to jsem zatím vyjmenovala jen členy ústřdní party. Pozvání ale přijali i další velké (pro mě první ze jmen ta největší) akční hvězdy: Arnold Schwarzenegger a Bruce Willis. Škoda jen, že nedostali více prostoru. No, hlavně u kalifornského guvernéra buďme rádi, že se dostavil vůbec a s nejednou hláškou na jazyku. Třeba se i dozvíme, jaké změny plánuje ve své politické kariéře. Po plátně se ale prohání spousta dalších známých jmen.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací