G-FORCE (2009)

Režie:
Premiéra v ČR: 17. 9. 2009 ()

Synopse: Producent Jerry Bruckheimer uvádí svůj první celovečerní 3D film G-Force, dobrodružnou komedii o posledních úspěších tajného vládního programu pro výcvik špionážních zvířat. Tato špičkově vycvičená morčata, vybavená nejdokonalejším špionážním vybavením, zjistí, že mají osud světa ve svých prackách. Členy týmu G-Force jsou morčata Darwin velitel jednotky, rozhodnutý za každou cenu uspět, Blaster, špičkový odborník na zbraňové systémy, který je tak trochu cvok a zbožňuje cokoliv extrémního, a Juarez, sexy specialistka na bojová umění. Dalšími členy týmu je specialista na průzkumné muší operace, Mooch, a slabozraký krtek Speckles, odborník na počítače a rozvědné služby.

Recenze:
Parta morčat, moucha a krtek zachraňují svět. Nemusí to na první poslech znít nějak oslnivě, ale oslnivé to je. Film má rychlé tempo, kde se střídají akční scény s vtipnými – snímek se nemusí stydět ani za jednu z těchto rovin. Pro dětské diváky bude překvapivé i závěrečné odhalení, které sice starší publikum s velkou pravděpodobností odhalí již o několik desítek minut dříve, ale díky této “zápletce” není G-Force tak černo-bílý, jak by se mohlo zdát.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací