Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená (2018)

Film


Režie:


Premiéra v ČR: 12. 7. 2018 ()Oficiální synopse:
Ve filmu od Sony Animation Pictures Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená se s naší oblíbenou rodinkou strašidel vydáme na výletní parník, kde si má Drákula zaslouženě oddechnout od práce v hotelu. Drákulův doprovod si užívá klidnou plavbu a s radostí využívá vše, co může luxusní plavidlo nabídnout, od strašidelného volejbalu po exotické exkurze a opalování při Měsíčku. Když však Mavis zjistí, že se Drákula zbláznil do záhadné kapitánky lodi Eriky, která skrývá strašlivé tajemství, jež by mohlo zničit strašidla po celém světě, stane se z dovolené snů noční můra.
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:(photo&video: )

Recenze

Recenze:

Když si Mavis všimne, že její otec Drákula evidentně přepracovaný, rozhodne se, že se s celou příšeráckou partou vydají na odpočinkový zájezd. Při plavbě po mysteriózních památkách se však Drákula zamiluje do tajemné kapitánky lodi. Ale takové upírské zamilování se neobejde bez trablí.


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací