Hotel Transylvánie (2012)

Film


Režie:


Premiéra v ČR: 4. 10. 2012 ()Oficiální synopse:
Málo známý fakt o DRÁKULOVI: není jen princem temnoty; je také vlastníkem HOTELU TRANSYLVANIA, luxusního pěti hvězdičkového místa, kde se mohou světová monstra - FRANKENSTEIN a jeho NEVĚSTA, MUMIE, VLKODLACI, ZOMBIE, GREMLINI a spoustu dalších – dostat daleko od všech a být jen „sami sebou“ v bezpečném prostředí bez lidí.

Ale pro Drákulu existuje ještě daleko důležitější důvod, proč držet obyčejné smrtelníky dál od Hotelu Transylvania: aby ochránil MAVIS, svojí milovanou náctiletou dceru. Jako většina teenagerů i Mavis chce opustit hnízdo a prozkoumávat velký svět za hranicemi hotelu – a to je myšlenka, která Drákulu skutečně děsí!
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:

(photo&video: )

Recenze

Recenze:

S dětskými filmy je ta potíž, že se snadno natočí něco, co cílovou skupinu uspokojí a tudíž scénáristům může chybět pocit zodpovědnosti. V tomto případě jsem si musel vzpomenout na jiný nedávný animák – Piráty, kteří navršili spoustu extrémně dětinského humoru, hodně dospěláckého a proložili to taky kvalitou střední cesty. Hotel používá podobný recept, i když s tou dávkou infantility to poněkud přehnal – vzpomínky na Kačeří příběhy u mne začaly nabíhat dost rychle.


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací