LEGO® příběh 2 (2019)

Režie: ,
Premiéra v ČR: 7. 2. 2019 ()

Synopse: V pokračování úspěšného animovaného filmu "LEGO® příběh”, se opět setkáme s hrdiny z Bricksburgu, kteří se ve zcela novém akčním dobrodružství pouštějí do boje za záchranu svého milovaného města.

Uplynulo již pět let od chvíle, kdy všechno bylo boží a obyvatelé města musí čelit nové obrovské hrozbě: nájezdníkům LEGO DUPLO® z vesmíru, kteří ničí vše rychleji, než obyvatelé města stíhají obnovovat.

Boj za vítězství a obnovení harmonie ve světě LEGO zavede Emmeta, Hustěnku, Batmana a jejich přátele do vzdálených neprobádaných světů, včetně podivné galaxie, ve které je všechno jako v muzikálu.

Na jejich tažení projde zkouškou nejen jejich odvaha a kreativita ale i mistrovské stavitelské dovednosti. Zároveň se ukáže, jak výjimeční hrdinové to ve skutečnosti jsou.

Recenze:
V prvním LEGO příběhu jsme naše hrdiny Emmeta, Lucy a Batmana opustili ve chvíli, kdy do pokoje přišel tatínek a chlapci sdělil, že si s ním bude hrát jeho malá sestra. O pět let později změnilo město jméno na Apocalypseburg, který neustále napadají zloduši z LEGO Duplo planety. Všichni zatvrdili své mysli a svá srdce, tedy až na jednoho panáčka. Emmet je tak nezdolný optimista, až to všem leze na nervy. Jednoho dne ale jeho přátele unese královna Libovůle Vesmírnou schodobránou a Emmet se musí pochlapit.

(photo&video: )

Video

Galerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací