Příliš osobní známost (2020)

Režie:
Premiéra v ČR: 23. 1. 2020 ()

Synopse: Natálie (Petra Hřebíčková) je šťastná svobodná třicátnice se skvělou kariérou a dlouholetou nejlepší kamarádkou Simonou (Tatiana Dyková), které se právě obrátil život vzhůru nohama.

Simona se po rozvodu snaží vyrovnat s tím, že její jedenáctiletý syn odchází žít k otci (Ľuboš Kostelný). Tuhle pachuť zažene seznámením s výstředním umělcem Viktorem (Janko Popović Volarić), pro kterého se stává múzou. Viktor je však posedlý nejen Simonou, ale i sexem, což zpočátku vypadá jako vysněný ráj…

I Natáliin život nabírá nový směr. Když potká okouzlujícího podnikatele, vdovce Marka (Branislav Trifunović) a jeho dcerku, láska na sebe nenechá dlouho čekat. Jejich soužití je téměř idylické až na to, že jejich vztah je pod drobnohledem Markovy tchyně Evy (Eliška Balzerová), která byla zvyklá pomáhat s výchovou vnučky.

Nyní Eva zjišťuje, že musí najít jiný smysl života, aby se cítila šťastná. Seznámení s šarmantním hudebníkem (Predrag Manojlović) by mohlo znamenat nový začátek.

Tři ženy. Tři podoby lásky. Tři příběhy radosti i bolesti, štěstí i smutku…

Recenze:
Jedná se o druhý česko-slovenský film podle knižní předlohy populární slovenské spisovatelky Evy Urbaníkové. V roce 2017 vznikl první počin s názvem Všechno nebo nic v hlavních rolích s Táňou Pauhofovou a Klárou Issovou. Stejně jako v tomto případě se režie ujala Slovenka Marta Ferencová.

Sledujeme životy tří žen. Tou nejdůležitější je třicetiletá Natálie, která má úspěšnou kariéru, ale stále ještě nezaložila rodinu. Postupně se zamiluje do šarmantního vdovce Marka a začne s ním vychovávat jeho malou dcerku Terezku. Když vyjde najevo, že je Marek kvůli svému kamarádovi po uši v dluzích, stane se pro něj východiskem alkohol. Jeho tchyně Eva si pro změnu musí najít jiný smysl života, protože o její vnučku už se má kdo starat. Natáliina nejlepší kamarádka Simona zase přišla při rozvodu o syna a nachází útěchu v náruči extravagantního umělce, který je posedlý sexem.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací