Santa je pořád úchyl! (2016)

Film

santa_je_porad_uchyl_2016_plakat

Režie:


Premiéra v ČR: 1. 12. 2016 ()Oficiální synopse:
Pokračování divácky úspěšné, vánočně nekorektní komedie. Billy Bob Thornton je zpět v jedné ze svých nejlepších filmových rolí.

Odpudivě neodolatelný kasař Willie je stále alkoholik, pořád děvkař a už zase na dně. Znovu tedy obléká santovský oblek a neochotně spojí síly s bývalým parťákem Markusem, aby na Vánoce vykradli centrálu určitě zkorumpované chicagské charity.
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:

(photo&video: )

Recenze

Recenze:
santa_je_porad_uchyl_2016_plakat

První díl z roku 2003 dokázal pobavit široké spektrum diváků, a i když nešlo o nejlepší komedii na světě, přece jen dost vyčníval. Tento počin představuje totiž perfektní zábavu pro cyniky a pesimisty. Hlavním tahákem je i tentokrát otrávený obličej Billyho Boba Thorntona, příjemný protipól komedií s Adamem Sandlerem nebo Benem Stillerem. Bohužel druhý díl nepřináší nic nového, a jen recykluje staré osvědčené vtipy, postavy i zápletku, aniž by nám pořádně zahýbal bránicí.


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací