Santa je pořád úchyl! (2016)

santa_je_porad_uchyl_2016_plakat
Režie:
Premiéra v ČR: 1. 12. 2016 ()

Synopse: Pokračování divácky úspěšné, vánočně nekorektní komedie. Billy Bob Thornton je zpět v jedné ze svých nejlepších filmových rolí.

Odpudivě neodolatelný kasař Willie je stále alkoholik, pořád děvkař a už zase na dně. Znovu tedy obléká santovský oblek a neochotně spojí síly s bývalým parťákem Markusem, aby na Vánoce vykradli centrálu určitě zkorumpované chicagské charity.

Recenze:
První díl z roku 2003 dokázal pobavit široké spektrum diváků, a i když nešlo o nejlepší komedii na světě, přece jen dost vyčníval. Tento počin představuje totiž perfektní zábavu pro cyniky a pesimisty. Hlavním tahákem je i tentokrát otrávený obličej Billyho Boba Thorntona, příjemný protipól komedií s Adamem Sandlerem nebo Benem Stillerem. Bohužel druhý díl nepřináší nic nového, a jen recykluje staré osvědčené vtipy, postavy i zápletku, aniž by nám pořádně zahýbal bránicí.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací