Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Režie:
Premiéra v ČR: 4. 5. 2017 ()

Synopse: V rytmu zbrusu nových Nejlepších hitů #2 pokračují ve filmu od studia Marvel Strážci Galaxie Vol. 2 dobrodružství party superhrdinů, kteří se vydávají až na samé hranice kosmu. Strážci se musí naučit držet pohromadě a odhalit tajemství rodičů Petera Quilla. Staří nepřátelé se stávají spojenci a na pomoc našim super-hrdinům přicházejí i další oblíbené postavy z rozpínajícího se filmového vesmíru studia Marvel.

Recenze:
Peter Quill neboli Star-Lord, Gamora, Drax, Rocket a Groot se potulují po galaxii a bojují s různými mimozemšťany, je to zkrátka jejich práce, jsou to Strážci Galaxie. Po souboji s ohavnou obludou se dostávají do křížku s národem souvereignů vedeným Ayeshou. Jejich úprk a sled nečekaných událostí je vede k setkání s Peterovým dlouho ztraceným otcem. Ale co je vlastně zač? Rodinná idylka však netrvá příliš dlouho a Strážci musí opět do boje o záchranu celého vesmíru.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací