Total Recall (2012)

Režie:
Premiéra v ČR: 16. 8. 2012 ()

Synopse: Ačkoli má tovární dělník jménem Quaid (Colin Farrell) krásnou manželku (Kate Beckinsale), kterou miluje, výlet do mysli mu připadá jako perfektní dovolená od frustrujícího života – skutečné vzpomínky na život super špióna mohou být přesně to, co potřebuje. Ale když se proces zvrtne, Quaid se stane hledaným mužem. Quaid, který je na útěku před policií – kterou řídí kancléř Cohaagen (Bryan Cranston), vůdce svobodného světa – se spojí s povstaleckou bojovnicí (Jessica Biel), aby našel hlavu ilegálního odboje (Bill Nighy) a zastavil Cohaagena. Linie mezi fantazií a realitou se začne smazávat a osud jeho světa visí na vlásku, když Quaid objeví svou skutečnou identitu, svoji pravou lásku a svůj skutečný osud.

Recenze:
Ovšem ani všechny krásky světa a vlahé pohledy Colina nedokáží ze snímku vykřesat to, co tam není. Celá akce stojí na motivu s hodně vratkými základy, které jsou nahlodávány spoustou nezodpovězených otázek. Navíc Total Recall 2012 opisuje od toho z roku 1990 tak moc, až to není hezké. Až na zajímavou myšlenku s přepravou osob s názvem The Fall, která popírá hodně fyzikálních zákonů, nenabízí nové zpracování nic, co by vám déle utkvělo v paměti a na co byste rádi vzpomínali. Takže, pokud Total Recall, tak ten z minulého tisíciletí.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací