Valerian a město tisíce planet (2017)

Film


Režie:


Premiéra v ČR: 20. 7. 2017 ()Oficiální synopse:
28. století, dosud známý vesmír

Valerian a Laureline jsou zvláštní vládní agenti, kteří mají na starost udržovat pořádek v lidských vesmírných teritoriích. Ve své práci patří k absolutní špičce. Valerian má se svou parťačkou víc než jen kolegiální záměry. Milostné návrhy směřované k Laureline však spolehlivě likviduje jeho nevalná pověst ohledně žen a vztahů. Přesto, nebo možná právě proto, tvoří dokonalý tým.Na rozkaz ministra obrany se oba vydávají na misi do obrovské intergalaktické stanice Alfa. Úchvatné místo, přezdívané Město tisíce planet, je neustále se rozšiřující metropole, kde všechny vesmírné druhy mezi sebou po staletí sdílejí znalosti, objevy a kulturu. Střed města ale skrývá tajemství. Temné síly ohrožují existenci Alfy. Valerian a Laureline se musí pokusit identifikovat a zneškodnit hrozbu. Začíná nemilosrdný závod s časem. V sázce je nejen existence Města tisíce planet, ale i budoucnost celého vesmíru.
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:


Trailer 1:


Teaser:

(photo&video: )

Recenze

Recenze:

Hlavní postavy Valeriana (Dane DeHaan) a Laureline (Cara Delevingne) i námět pochází z legendárního francouzského komiksu, jehož výtvarnou stránku má na svědomí Jean-Claude Mézières. S ním Luc Besson spolupracoval už na Pátém elementu, odtud určité podobnosti. Vydáme se na návštěvu do světa lahodícího oku, kde poznáváme originální mimozemšťany, jejich mazlíčky, zbraně, schopnosti či způsob života.


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací