Přání smrti (2018)

Death Wish
, , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Bruce Willis, Vincent D'Onofrio, Beau Knapp, Elisabeth Shue, Stephen McHattie, Len Cariou, Kwasi Songui, Dean Norris, Andreas Apergis, Gouchy Boy, Kirby Bliss Blanton, Yardly Kavanagh, Ronnie Gene Blevins, Wendy Crewson, Jason Cavalier, Christopher Tyson, Jack Kesy, Luis Oliva, Camila Morrone, Kimberly Elise, Ian Matthews, Warona Setshwaelo, Stephanie Janusauskas, Isaiah Gero-Marsman, Alan Azuelos, Dawn Ford, Moe Jeudy-Lamour, Kaniehtiio Horn, Kenny Wong, Jodie Resther, Lydia Zadel, Minita Gandhi, William Gines


 • Premiéra v ČR: 8. 3. 2018 ()  Oficiální synopse:
  Sebrali mu jeho rodinu. Nastal čas jim to vrátit.

  Lékař Paul Kersey (Bruce Willis) má všechno, co si jen člověk může přát – zajímavou práci, krásnou rodinu a nádherný domov. S násilím se setkává pouze na operačním sále pohotovosti, kde pracuje jako chirurg. Jednoho dne se však všechno změní. Po brutálním napadáním v jeho vlastním domě, manželka (Elisabeth Shue) umírá a dcera (Camila Morrone) zůstane v nemocnici ležet v kómatu. Hroutí se mu celý svět a policie jen bezmocně krčí rameny, protože podobných případů řeší desítky denně. Poháněný touhou se pomstít, Paul vezme zákon do vlastních rukou a ozbrojený vyráží do ulic, aby nevinným životy zachraňoval a zločincům je bral. Chicago má nového hrdinu, který věří, že spravedlnost ještě existuje.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Recenze

  Recenze:

  Chicago je město násilí a zločinu, a to ví i chirurg Paul Kersey, který se s tím dennodenně setkává na operačním sále pohotovosti. Postřelení civilisté, policisté i kriminálníci jsou jeho denní chleba. Mimo to je však Paul mírumilovný člověk s milující manželkou a dcerou. Všechno se však změní jednoho dne, kdy po brutálním útoku v jeho domě umírá jeho žena a dcera zůstává v kómatu. Paulovi se zhroutí život. Když navíc zjišťuje, že policie s tím není schopna nic udělat, protože podobných případů řeší neustále desítky, rozhodne se Paul vzít věci do svých rukou. Patřičně ozbrojen se vydává do ulic, aby učinil konec násilí, kterým je město sužováno. Chicago tak získává nového hrdinu a naději na lepší budoucnost.


  (photo&video: )

  Články
  reklama