Euforie (2017)

Euphoria
, , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Charles Dance, Alicia Vikander, Eva Green, Charlotte Rampling, Mark Stanley, August Zirner, Adrian Lester, Tiger Kirchharz, Katja Brenner, Steffen Jung


 • Premiéra v ČR: festival 20. 3. 2018 ()  Oficiální synopse:
  Oceňovaná švédská režisérka natočila podle vlastního scénáře drama o otevírání a léčení starých ran. Film zasazený do blízké budoucnosti sleduje cestu dvou povahově odlišných a léta odloučených sester na tajemnou evropskou kliniku. Ines doprovází Emilii a do poslední chvíle netuší, kam sestra výletem do luxusního resortu míří. V hlavních úlohách bytostně hereckého snímku se objevují Alicia Vikander, Eva Green či Charlotte Rampling.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Emilie (Eva Green) a Ines (Alicia Vikander) nejsou typ sester, které spojuje pevné rodinné pouto. Umělkyně Ines se od příbuzenstva odstřihla a ztratila tak kromě jiného pojem i o tom, jak se její sestra má. Ta je teď vážně nemocná. A tak po letech mlčení Emilie a Ines společně vyráží na tajemnou evropskou kliniku, i když Ines do poslední chvíle netuší, co od místa sestra očekává. Nový koprodukční film švédské režisérky Lisy Langseth umožňuje divákům prožít si spolu s nimi příběh plný lásky a nenávisti, otevírání starých bolestivých ran a jejich léčení.


  (photo&video: )

  Články

  Články k filmu:
  Zobrazit všechny články k filmu  reklama