Gringo: Zelená pilule (2018)

Gringo
, , , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Amanda Seyfried, Charlize Theron, Sharlto Copley, David Oyelowo, Yul Vazquez, Joel Edgerton, Kenneth Choi, Thandie Newton, Diego Cataño, Harry Treadaway, Melonie Diaz, Bashir Salahuddin, Theo Taplitz, Paris Jackson, Hernán Mendoza, Hector Kotsifakis, Alan Ruck


 • Premiéra v ČR: 5. 4. 2018 ()  Oficiální synopse:
  V této velmi černé komedii si počestný americký obchodník Harold Soyinka (David Oyelowo) vyjede na projížďku a po překročení mexické hranice věci naberou nečekaný spád. Když se Harold zaplete s mexickými narkobarony, mezinárodními žoldáky a americkým úřadem pro boj s narkotiky DEA, překročí tenkou hranici mezi slušným občanem a zločincem. A když se snaží zůstat naživu na jednom z nejnebezpečnějších míst na světě, vyvstává otázka: vězí tento obyčejný muž až po uši v problémech nebo má vše plně pod kontrolou?
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Recenze

  Recenze:

  Harold (David Oyelowo) je typický smolař, který přitahuje katastrofy. Sice je slušný a milý chlap, který vždy hraje podle pravidel, protože tak ho vychoval otec, ale proto s ním taky každý zametá. Nigerijský přistěhovalec v USA sice sehnal slušnou práci, ale díky své ženě je zadlužený, a to si ještě ani nevšiml, že mu jeho drahá polovička asi brzy uteče. Nemá jen jednoho hrozného šéfa, ale hned dva: Richard (Joel Edgerton) a Elaine (Charlize Theron) jsou ten typ lidí, který se snaží vytřískat z každé situace co nejvíce prospěchu pro sebe, přičemž bez váhání komukoli vrazí kudlu do zad. Obrazně řečeno. Nebo možná doslova.


  (photo&video: )

  Články
  reklama