Hašišbába (2012)

Paulette
, ,

Film


Režie:
 • Hrají: André Penvern, Bernadette Lafont, Carmen Maura, Dominique Lavanant, Françoise Bertin, Ismaël Dramé, Jean-Baptiste Anoumon, Axelle Laffont, Paco Boublard, Mahamadou Coulibaly, Kamel Laadaili, Aymen Saïdi, Soufiane Guerrab, Samir Trabelsi, Alexandre Aubry


 • Premiéra v ČR: 21. 2. 2013 ()  Oficiální synopse:
  Paulette je zapšklá stará babka žijící sama v paneláku na předměstí Paříže. Důchod má malý, exekuce jí zabavila skoro všechen nábytek, odstřihli jí telefon a ona neví, jak dál. Jednoho večera se stane náhodným svědkem pochybného obchodu. Vidí v tom znamení osudu a rozhodne se, že začne prodávat hašiš. A proč by ne? Paulette byla kdysi cukrářkou. Její smysl pro obchod i kuchařský talent jsou pro ni dostatečnými trumfy, aby našla originální řešení k provozování svého nového „povolání“. Přesto ale není jednoduché stát se ze dne na den dealerem!
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Nebudeme si nic namlouvat. Osnova příběhu neexperimentuje s ohromujícími zvraty, nýbrž řekněme s dobrou prezentací jinak prostých nápadů (typu Paulettina vylepšováku v nezákonné činnosti). Humor, ať už situační, nebo konverzační, vám dovolí odpočívat a za chvilku vůbec nevnímat čas.


  (photo&video: )

  Články

  Články k filmu:
  Zobrazit všechny články k filmu  reklama