Jack Ryan: V utajení (2014)

Jack Ryan: Shadow Recruit
, , , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Chris Pine, Keira Knightley, Kevin Costner, Nonso Anozie, Lee Asquith-Coe, Colm Feore, Gemma Chan, Lee Nicholas Harris, Alec Utgoff, Matt Rippy, Kenneth Branagh, Peter Andersson, Ancuta Breaban, Nichola Fynn, Nick Court, Karen David, David Paymer, Hannah Taylor Gordon, Aleksandar Aleksiev, Julisita Salcedo, Paul Blackwell, Celine Jedidi


 • Premiéra v ČR: 30. 1. 2014 ()  Oficiální synopse:
  Mladého finančního analytika Jacka Ryana angažuje jako finančního analytika do svých řad CIA. Práci s čísly a s počítačem ale záhy vystřídá poctivá šichta v terénu, protože Jack se nikoliv vlastní vinou ocitne v epicentru příprav na globální teroristický útok a zdá se, že zbude na něm, aby mu zabránil a přitom ochránil své blízké, kteří nemají o povaze jeho povolání ani tušení.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Recenze

  Recenze:

  Chrisi Pineovi, jenž po výletu na Enterprise v roli Jamese T. Kirka již podruhé představuje mladší verze nějakého ikonického hrdiny, pasuje vizáž přirozeně chytrého rozvědčíka s rychlými reflexy a silnou schopností přizpůsobit se. Příjemného mentora mu dělá duchaplný Thomas Harper (Kevin Costner) a sám Kenneth Branagh se ve filmu proměnil v záporáka, zachmuřeného Viktor Čerevina. Každý z nich sám o sobě dává tušit pronikavou osobnost, ale s Pinem má na scéně nejlepší chemii Keira Knightley jako Jackova snoubenka Cathy Muller, ostatní při setkání s ním občas působí odtažitě.


  (photo&video: )

  Články
  reklama