Méďa (2012)

Ted
, ,

Film


Režie:
 • Hrají: Mark Wahlberg, Mila Kunis, Patrick Stewart, Matt Walsh, Giovanni Ribisi, Seth MacFarlane, Patrick Warburton, Joel McHale, Bill Smitrovich, Jessica Barth, Sam J. Jones, Tom Skerritt, Ralph Garman, Aedin Mincks, Norah Jones, Bretton Manley, Melissa Ordway, Jessica Stroup, Ginger Gonzaga, Robert Wu, Sarah Fischer


 • Premiéra v ČR: 2. 8. 2012 ()  Oficiální synopse:
  Plyšový medvěd může být skvělý společník, když je vám pět. Když je vám pětatřicet, je to spíš diagnóza. Jenže když ten plyšák mluví, chlastá jako duha, užívá lehké drogy a ještě lehčí holky, může se z něj vyklubat hlavní hrdina jedné z nejoriginálnějších komedií, jaká za posledních pár let vznikla. Není divu, vždyť režijní a scenáristické prsty má v Méďovi Seth MacFarlane, tvůrce veleúspěšného seriálu Griffinovi a komediální eso současné Ameriky. John (Mark Wahlberg) byl jako malý velmi opuštěný, i proto pronesl to pošetilé přání, aby jeho plyšový vánoční dárek začal mluvit. Stal se zázrak a mluvící medvěd se stal mediální hvězdou a miláčkem davů. Jak roky ubíhaly, chlupatému Tedovi zůstal jediný fanoušek – John. Ti dva si náramně notují v pohledu na život (maximální pohoda), na holky (divošky mají přednost), na práci (jen když není zbytí) a John i díky tomu velkoryse přehlíží, že okolí se na jeho soužití s méďou dívá čím dál rozpačitěji. Sežrat mu to dává především jeho holka Lori (Mila Kunis), která je sice nadmíru tolerantní, ale i u ní platí přísloví o chození se džbánem pro vodu. Takže když se ucho utrhne, dostává John nekompromisní ultimátum. Buď Lori, nebo plyšák. A tak se John ocitá na zásadní životní křižovatce, ze které vede jen jedna cesta. Nebo to tak aspoň vypadá.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Pochopitelně také silně závisí na tom, jestli se scénárista, režisér a Méďův dabér v jedné osobě strefil do vašeho vkusu. Myslím, že ne každý překousne nejmasivnější referenci na popkulturu – hlavní hrdinové příběhu mají totiž převelice rádi film o Flashi Gordonovi z roku 1980 a dokonce si potřesou ruku se samotným představitelem zachránce vesmíru, Samem J. Jonesem. I když se musí přiznat, jeho scény nelze snadno zapomenut. Vulgarity jsou naštěstí umírněné, ačkoliv pořád hloupé. To už jsou zábavnější ty absurdity jako například Méďův pracovní postup.


  (photo&video: )

  Články
  reklama