Millerovi na tripu (2013)

We're the Millers
, ,

Film


Režie:
 • Hrají: Jason Sudeikis, Jennifer Aniston, Ed Helms, Nick Offerman, Tait Fletcher, Kathryn Hahn, Thomas Lennon, Will Poulter, Mark L. Young, Molly C. Quinn, Emma Roberts, Matthew Willig, Tomer Sisley, Brendan Hunt, Laura-Leigh, Steve Baldwin, Karen M. Hudson, Gregory French, Kelly Lintz, Vickie Eng, Bernard Sintim, James Alcorn, Kimberly Ross


 • Premiéra v ČR: 29. 8. 2013 ()  Oficiální synopse:
  V akční komedii „Millerovi na tripu“, natočené ve studiu New Line Cinema, si hlavní role zahráli Jennifer Anistonová („Šéfové na zabití") a Jason Sudeikis („Volte mě!"). Režie se ujal Rawson Marshall Thurber („Vybíjená").

  David Burke (Sudeikis) je drobný obchodník s nádobím, jehož klientelu tvoří šéfkuchaři a matky v domácnosti, o kterých si myslí, že se věnují ledasčemu jinému. Takže co by se tak asi mohlo zvrtnout? Všechno. Ačkoli se snaží z pochopitelných důvodů být spíše nenápadný, dostane se mu tvrdého ponaučení, že každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán: pokusí se totiž pomoci několika místním puberťákům, ale jeho samotného nakonec přepadne trojice pouličních grázlů. Okradou ho o všechny peníze včetně ulitých rezerv a on najednou dluží spoustu peněz svému dodavateli Bradovi (Ed Helms).

  Aby si napravil reputaci – a udržel svou důvěryhodnost – musí se David stát pašerákem drog a přivézt z Mexika Bradovu poslední zásilku. Vymyslí jednoduchý plán a k jeho uskutečnění přemluví své sousedy – cynickou striptérku Rose (Jennifer Anistonová), rádoby zákazníka Kennyho (Will Poulter) a protřelou potetovanou puberťačku s piercingem Casey (Emma Robertsová). A tak se „Millerovi“ – falešná manželka a dvě falešné děti – vydávají v obrovském nablýskaném karavanu na víkend za jižní hranici, aby tam oslavili Den nezávislosti. A můžeme si být jisti, že malér je neodvratný.
  (photo&video: )

  Galerie

  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Celý film, včetně ústřední čtveřice, padouchů a vedlejších postav je značně stylizovaný. Což by na jednu stranu mohlo snímku ubrat na atraktivnosti, ale v tomto případě se tak neděje. Postavy jsou opravdu parádně zahrané, tudíž i trochu kýčovité scénky a gagy vyhnané až do krajností působí vtipně a efektně. To, co by jinde mohlo působit trapně, tu zkrátka funguje a my se musíme smát i opravdovým šílenostem. A že se jich tu pár najde.


  (photo&video: )

  Články
  reklama