Muži v černém 3 (2012)

Men In Black 3
, , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Bill Hader, Josh Brolin, Michael Stuhlbarg, Emma Thompson, Will Smith, Tommy Lee Jones, Jemaine Clement, Alice Eve, Michael Chernus, Kevin Covais, Nicole Scherzinger, David Rasche, Rip Torn, Mike Colter, Keone Young, Cayen Martin, Clarke Thorell


 • Premiéra v ČR: 31. 5. 2012 ()  Oficiální synopse:
  Muži v černém 3 - agenti J (Will Smith) a K (Tommy Lee Jones) - jsou zpět... opět včas. J během svých 15 let s Muži v černém viděl spoustu nevysvětlitelných věcí, ale nic, ani mimozemšťané, ho nedokáže tak zmást jako jeho sarkastický, tajnůstkářský partner. Ale když je život agenta K a osud planety v ohrožení, musí agent J cestovat v čase zpět do minulosti, aby dal vše do pořádku. J objeví, že existují tajemství o vesmíru, o kterých mu K nikdy neřekl – tajemství, která se mu odhalí, když se spojí s mladým agentem K (Josh Brolin), aby zachránil svého partnera, agenturu a budoucnost lidstva.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Úvod se sexy Nicole Scherzinger v botách na dvanácticentimetrových podpatcích roztočí motory téměř do maximálních otáček, ale celý zbytek filmu se odehraje spíše v režimu volnoběhu s občasným sešlápnutím plynového pedálu. Nápad dobrý, zápletka dobrá a i film celkově dobrý, ale to je tak vše. Muži v černém 3 sice pobaví, ale zřejmě se po jejich zhlédnutí budete cítit lehce ochuzeně.


  (photo&video: )

  Články
  reklama