(Ne)zadaní (2014)

That Awkward Moment
, , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Miles Teller, Zac Efron, Imogen Poots, Tina Benko, Michael B. Jordan, Dan Bittner, Josh Pais, Evelina Turen, Addison Timlin, Jessica Lucas, Mackenzie Davis, Emily Meade, John Rothman, Victor Slezak, Barbara Garrick, Tom Riis Farrell, Karen Ludwig, Joseph Adams, Lola Glaudini, Raul Casso, Kate Simses, Tom Gormican, Alysia Reiner, Yuval Boim, Reif Larsen, Chris Grace, Justin Nappi, Julia Morrison, Amanda A. Lederer, Melissa Mikel


 • Premiéra v ČR: 27. 3. 2014 ()  Oficiální synopse:
  Poté, co Mikeyho manželka požádá o rozvod, jeho kamarádi Jason a Daniel mu slíbí, že zůstanou svobodní spolu s ním. Není nic jednoduššího a lepšího, než svobodný a nespoutaný život. Původní plán najít si někoho na nezávazný postelový aerobik se zkomplikuje, když si Mikey začne hledat náhradu za svou ženu a Jason s Danielem se zamilují. Ani jeden to ale nemůže přiznat, protože by porušil slib. Kamarádi jsou důležitější než holky, nebo ne?
  (photo&video: )

  Galerie

  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  (Ne)zadaní páchají neodpustitelný hřích, když se jim někdy a vzdáleně podaří najít tu správnou rovinu humoru. Moc často se to nestává, ale jsou zde náznaky snahy. Zrovna doufáte v postupné zlepšení a postavy přijdou s vtipem, jenž je buď stupidní, sprostý nebo obojí zároveň. Nemá cenu se pokoušet bavit dílem či brát vážně jeho chabé pokusy o příběh, když nás režisér/scénárista Tom Gormican tak neuvěřitelně a zjevně podceňuje.


  (photo&video: )

  Články
  reklama