Roman J. Israel, Esq. (2017)

Roman J Israel, Esq.
, , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Colin Farrell, Denzel Washington, Carmen Ejogo, Amanda Warren, Nazneen Contractor, Tony Plana, Niles Fitch, Brittany Ishibashi, Vince Cefalu, Lynda Gravatt, Hugo Armstrong, Sam Gilroy, DeRon Horton, Amari Cheatom, Tarina Pouncy, Jocelyn Ayanna, Eli Bildner, Sedale Threatt Jr., Elisa Perry, Andrew Tinpo Lee, Cynthia Dallas


 • Premiéra v ČR: DVD 14. 3. 2018 ()  Oficiální synopse:
  Snímek Roman J. Israel, Esq. je dramatickým thrillerem, který se odehrává v samém srdci přetíženého soudního systému v Los Angeles. Denzel Washington v něm představuje odhodlaného a idealistického obhájce, jemuž život zcela rozvrátí série bouřlivých událostí, které jsou velkou zkouškou pro aktivismus, jenž dosud celou jeho kariéru charakterizoval.

  Galerie

  Galerie:

  Video

  Trailer:

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Věta, která skoro dokonale shrnuje tento obdivuhodný snímek, ve kterém se představuje Denzel Washington v roli Romana J. Israela, idealistického obhájce odhodlaného bránit pravdu a spravedlnost stůj co stůj. Žije ovšem ve světě ambiciózních a bezohledných právníků, kde není těžké sejít z cesty. Po sledu dramatických událostí, které mu převrátí život naruby, se musí Roman adaptovat na tento nový svět. Je vůbec možné, aby v něm přežil?


  Články

  Články k filmu:
  Zobrazit všechny články k filmu  reklama