Smrtelné lži (2012)

Arbitrage
, , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Susan Sarandon, Tim Roth, Bruce Altman, Larry Pine, Laetitia Casta, Richard Gere, Brit Marling, Reg E. Cathey, Josh Pais, Paul Fitzgerald, Evelina Turen, Curtiss Cook, Nate Parker, Austin Lysy, Shawn Elliott, Stuart Margolin, Graydon Carter, Chris Eigeman, Felix Solis, Tibor Feldman, Monica Raymund, Gabrielle Lazure, Sophie Curtis, Maria Bartiromo, David Faber, Alyssa Sutherland, Paula Devicq, Io Bottoms


 • Premiéra v ČR: 4. 4. 2013 ()  Oficiální synopse:
  Přitažlivý thriller o vysokých financích, loajalitě a vztazích.

  Když se v New Yorku poprvé setkáváme s finančním magnátem Robertem Millerem (Richard Gere) na oslavě jeho 60. narozenin, jeví se jako ztělesnění úspěšného amerického podnikatele a dokonalého rodinného života. Za zdmi jeho dokonalého sídla mu ale vše přerůstá přes hlavu. Zoufale se snaží dokončit prodej svého obchodního impéria dříve, než se přijde na jeho podvody.

  Snaží se utajit svůj dvojí život před svou loajální manželkou Ellen (Susan Sarandon) a úžasnou dcerou a jedinou dědičkou Brooke (Brit Marling). Miller se snaží vybalancovat aféru s francouzskou prodavačkou umění Julií Côte (Laetitia Casta). Právě v okamžiku, kdy se snaží prodat své problémové impérium, neočekávaný smrtelný omyl jej nutí žonglovat se svou rodinou, podnikáním a zločinem za pomoci Jimmyho Granta (Nate Parker), osoby z Millerovy minulosti. Jeden špatný krok nastartuje podezřívavého detektiva New Yorské policie, detektiva Michaela Bryera (Tim Roth), kterého v jeho úsilí nic nezastaví. Bojuje o čas, který nemá. Miller je konfrontován s limity svého morálního pokrytectví. Podaří se mu to dřív, než celá ta bublina praskne?
  (photo&video: )

  Galerie

  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  K tomuto filmu zatím není k dispozici žádná recenze.


  (photo&video: )

  Články

  Články k filmu:
  Zobrazit všechny články k filmu  reklama