Toy Story 3: Příběh hraček (2010)

Toy Story 3
, , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Tom Hanks, Michael Keaton, John Ratzenberger, Bonnie Hunt, Kristen Schaal, Timothy Dalton, Blake Clark, Jeff Garlin, Whoopi Goldberg, Ned Beatty, Teddy Newton, Wallace Shawn, R. Lee Ermey, Laurie Metcalf, Tim Allen, Joan Cusack, Don Rickles, Jodi Benson, Erik von Detten, Beatrice Miller


 • Premiéra v ČR: 17. 6. 2010 ()  Oficiální synopse:
  Ve filmu TOY STORY 3: PŘÍBĚH HRAČEK se tvůrci milované série příběhů o hračkách „Toy Story“ vrací do kouzelného světa nám dobře známých hraček. Chlapec Andy už vyrostl a chystá se na vysokou školu. Buzze, Woodyho a zbytek hraček tak čeká nejistá budoucnost. TOY STORY 3: PŘÍBĚH HRAČEK je zbrusu nová dobrodružná komedie, ve které se naši staří známí hrdinové dostanou do školky plné rozjívených dětí a batolat. Obzvláště nezkrotná batolata se už nemohou dočkat, až dostanou tyhle „nové“ hračky do svých malých, upatlaných ručiček. Přestože naše hrdiny čeká nejedna horká chvilka, dobře ví, že nesmí jeden druhého zradit a že se musí pohromadě. A k tomu všemu čeká panenku Barbie první osudové setkání s Kenem.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Pokud jste viděli předchozí Příběhy hraček, dopřejte si úsměvnou a nostalgickou tečku. Pokud jste neviděli ani jedničku a ani dvojku, nevadí, jděte určitě taky. Nenechte si tento vzpomínkovo-dobrodružný příběh ujít. Jen se nelekejte, když po návratu z kina zamíříte na půdu nebo do sklepa oprášit svého oblíbeného kamaráda z dětství. Hold, Pixar to zase dokázal!


  (photo&video: )

  Články
  reklama