Vyměřený čas (2011)

In Time
, , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Amanda Seyfried, Cillian Murphy, Justin Timberlake, Olivia Wilde, Matt Bomer, Bella Heathcote, Alex Pettyfer, Yaya DaCosta, Abhi Sinha, Johnny Galecki, Toby Hemingway, Melissa Ordway, Ethan Peck, Rachel Roberts, Korrina Rico, Shyloh Oostwald, Colin McGurk, Will Harris, Michael William Freeman, Jesse Lee Soffer, Aaron Perilo, Nick Lashaway, William Peltz, Ray Santiago, Vincent Kartheiser, Zuleyka Silver, Laura Ashley Samuels, Brendan Miller, La Monde Byrd, Paul David Story, Maximilian Osinski, Blake Sheldon, Collins Pennie, Germano Sardinha, Emma Fitzpatrick, Seema Lazar, Adam Jamal Craig, Andreas Wigand, Sasha Pivovarova, Luis Chávez


 • Premiéra v ČR: 3. 11. 2011 ()  Oficiální synopse:
  Žij navěky. Nebo to aspoň zkus.  Představte si, že můžete žít jen do 25 let. Pak zemřete. Pokud nevyděláte, neukradnete nebo nezdědíte nějaký čas navíc. Děj filmu akčního scifi thrilleru Vyměřený čas v hlavní roli s Justinem Timberlakem (Kamarád taky rád, Zkažená úča, The Social Network) se odehrává v blízké budoucnosti, v době, kdy peníze neznamenají vůbec nic. Platí se časem.

  Will Salas (Justin Timberlake) má na svých životních hodinách zřídkakdy víc než 24 hodin. Žije z minuty na minutu v chudé zóně Dayton a jenom tvrdá práce v továrně mu každý den poskytne další den života. Stejnému osudu čelí i jeho matka Rachel (Olivia Wilde) a spousta dalších lidí v tomto zapadákově. Místní gangy jsou navíc vždy připraveny kohokoliv okrást, byť jen o pár hodin, a klidně tím ukončit jeho život. Jednoho dne Will pomůže před jedním z těchto gangů uniknout bohatému Henrymu (Matt Bomer). Henry za to Willovi daruje celé století času a sám se rozhodne svůj nekonečný život skončit. Will je následně obviněn z jeho vraždy a nezbývá mu nic jiného, než dokázat svoji nevinu. Vydává se na útěk do nejbohatší zóny v New Greenwich, kde na rozdíl od Daytonu nikdo nikam nespěchá. Čas je luxus, který si tu mohou dovolit všichni, protože budou žít stovky ba dokonce tisíce let. V New Greenwich je ale zároveň někdo, kdo Willa přitahuje. Sylvia (Amanda Seyfried) je dcera mimořádně bohatého Philippa Weise (Vincent Kartheiser), která se ve chvíli, kdy Willa přicházejí zatknout strážci času, stává ideálním rukojmím. Vysoká hra o změnu pravidel nespravedlivého světa může začít.

  Galerie

  Galerie:

  Video

  Trailer:

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Andrew Niccol natočil opět velmi zajímavý film a pokud si hlavní myšlenku Vyměřeného času necháte zalézt pod kůži, bude Vám nějakou dobu mrazit v zádech a získáte mnoho podnětů k diskuzi s přáteli. I přes větší množství chybiček a absurdností na snímek jen tak nezapomenete. Nenechte si ho v kinech ujít, stojí za to ho vidět.


  Články

  Články k filmu:
  Zobrazit všechny články k filmu  reklama