Ladies Nights Cinema City – Druhá šance

[singlepic id=1510 w=120 h=120 float=left] Září se stane měsícem, kdy je čas na druhou šanci.

 

Konec letošního léta se nese ve znamení zpestřování a obnovování vztahů. Po české Svaté čtveřici tu máme americký snímek Druhá šance. Tentokrát nebudeme pozorovat osudy odvážné čtveřice, ale zaměříme se pouze na jeden pár. Tommy Lee Jones a Meryl Streep došli do bodu, kdy se z jejich letitého manželství vytratila vášeň, jiskra, ale i zamilovanost. Co myslíte, dokáže jim Steve Carell pomoci? Ať již toto manželství dopadne jakkoliv, je jisté, že se při sledování snímku náramně pobavíte. Pokud ho navíc chcete vidět v předpremiéře a po boku své nejlepší kamarádky, je Ladies Nights tou pravou volbou. Předprodej lístků započne již zítra, 27. srpna 2012.

 

[singlepic id=2375 w=320 h=240 float=right]

Kdy: 10. září 2012

V kolik: zahájení večera v 18:30 (Welcome drink)

Kde: Cinema City – Praha – Nový Smíchov

Za kolik: 199 Kč


Kdy: 11. září 2012 

V kolik: zahájení večera v 18:30 (Welcome drink)

Kde: Cinema City – Brno – Olympia

Za kolik: 189 Kč


Kdy: 11. září 2012 

V kolik: zahájení večera v 18:30 (Welcome drink)

Kde: Cinema City – Forum Nová Karolina

Za kolik: 185 Kč

 

Podrobnosti a program naleznete zde: Cinema City Ladies Nights

 

Oficiální synopse Druhá šance:

13. září se znovu zamilujete

Kay (Maryl Streep) a Arnold (Tommy Lee Jones) jsou manželé již 31 let. Po tak dlouhé době není divu, že se z jejich vztahu vytratila ona pověstná jiskra a manželství se propadlo do šedivého stereotypu. Arnold je v manželství celkem spokojený a neřeší, zda by se na jejich vztahu dalo něco změnit k lepšímu. Kay je ovšem nešťastná a chtěla by se s manželem více sblížit, prohloubit vzájemné pouto a mít zase opravdové manželství.

Jednoho dne Kay náhodou narazí na knihu renomovaného manželského poradce doktora Felda (Steve Carell), který vede v malém městečku Hope Springs manželskou poradnu. Ačkoliv je to Arnoldovi proti srsti, nakonec přistoupí na Kayin plán a usedne spolu s ní do letadla směr Hope Springs, aby se pokusil vzkřísit vyhasínající manželství.

Nastává řada zábavných situací, ve kterých se postarší manželé snaží držet rad manželského poradce, jehož neortodoxní styl je nutí dělat věci, které jim nejsou vždy po chuti, ale podle něj prý pomáhají. Po nějaké době si Kay a Arnold začínají vést docela dobře a tak jim doktor Feld nastavuje další laťku, kterou je třeba překročit – obnovení manželského sexu.

Druhá šance je zábavným příběhem nejen Kay a Arnolda, ale opravdovým obrazem většiny manželství ve středních letech.

Při obsazování hlavních rolí byli Maryl Streep a Tommy Lee Jones pro režiséra jasnou volbou: „Chemie mezi Tommym a Maryl funguje perfektně. Nevím, jak to dělají, krom toho, že jsou vynikající herci, tak v nich cítíte skrytou lásku mezi manželem a manželkou, která ovšem kvůli dlouhodobému nedostatku komunikace zmizela“ říká režisér David Frankel.

 

 

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací