Týdenní ATMOS FEST v Premiere Cinemas

premiere_cinemas_bilacervenaZaposlouchejte se do revolučního prostorového zvuku DOLBY ATMOS.

Vidět film ve 3D dnes již nikoho nepřekvapí. Ovšem dopřát si i vícerozměrný audio zážitek, to už je něco jiného. Moderní multikino Premiere Cinemas nás obklopí revolučním prostorovým zvukem DOLBY ATMOS. Do našeho ouška tak poputuje hudba, výbuchy, rozhovory… z několika desítek reproduktorů umístěných za plátnem, na stropě, bočních stěnách i zadní stěně kinosálu. V Premiere Cinemas v Parku Hostivař a Olomouci dokonce ve čtvrtek 16. října 2014 startuje první ročník ATMOS FESTU, jenž nám nabídne přehlídku zahraničních filmů s prvotřídním zvukem.

Co: Přehlídka filmů v revolučním prostorovém zvuku DOLBY ATMOS

Kdy: 16. – 22. října 2014 vždy v 19:00

Kde: Premiere Cinemas Park Hostivař a Olomouc

Za kolik: 129 Kč (s Premiere Movie Card 109 Kč)

Podrobnosti naleznete zde: Premiere Cinemas

atmos_fest_pc_2014

Program:

Multikino Premiere Cinemas:

 

premiere_cinemas_bilacervena

 

Síť moderních multikin Premiere Cinemas v České republice nabízí divákům výběr z filmových novinek všech žánrů i speciální akce pro děti i dospělé. Doménou Premiere Cinemas jsou špičkové technologie, mezi které patří nejvyšší rozlišení obrazu SONY 4K, revoluční prostorový zvuk DOLBY ATMOS, SONY 3D nové generace, nová dimenze obrazu HFR, špičková digitální projekce Barco 4K a nejnovější 3D systém DepthQ.

V současnosti můžeme navštívit tři pobočky ve třech různých českých městech, a to v Praze v OC Park Hostivař, v Olomouci v OC Galerie Šantovka a v Teplicích v OC Galerie Teplice.

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací