After: Přiznání (2020)

Režie:
Premiéra v ČR: 3. 9. 2020 ()

Synopse: Filmy After vznikají podle stejnojmenné knižní série bestsellerů Anny Todd. První příběhy After psala Anna Todd pro volně přístupnou internetovou platformu Wattpad, kde se staly naprostým hitem a získaly miliardu přečtení. Knižní podoba a následné celovečerní filmy už jsou happy endem skutečného života.

Láska Tessy a Hardina je osudová a jeden bez druhého nemůže být, ale nespálila se Tessa už příliš? Když se Tessa dozví, že s ní Hardin začal chodit kvůli sázce, kterou uzavřel s přáteli, je zdrcená. Rozum i nejbližší okolí jí radí, aby se Hardina už navždy vzdala, nebyla by první, kterou ponížil a odkopl. Hardin se ale do Tessy doopravdy zamiloval a chce ji získat zpátky. Tessa se brání, ale při vzpomínce na všechny ty elektrizující dotyky a nenasytné polibky, je bezmocná. Hardin ví, že se dopustil nejhorší chyby ve svém životě. Dokáže se ale opravdu změnit? Tessu čeká jedno z nejtěžších rozhodnutí.

Recenze:
Že kombinace romantiky a dramatu přitáhne pozornost, aniž by film musel mít dobrý scénář, tentokrát ukázal režisér Roger Kumble. Tvůrce známý především sérií snímků Nebezpečné známosti tentokrát navazuje na adaptaci románu Anny Todd a přichází s pokračováním příběhu After: Polibek, který se v loňském roce objevil na filmových plátnech pod vedením režisérky Jeny Gage. A i když se scénáře chopila autorka knižní předlohy, žádná sláva to není.

(photo&video: )

Video

Galerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací