Avengers (2012)

avengers_2012_plakat
Režie:
Premiéra v ČR: 3. 5. 2012 ()

Synopse: Marvel Studio uvádí super hrdinský tým všech dob Avengers, který přestaví ikonické super hrdiny – Iron Mana, Neuvěřitelného Hulka, Thora, Captaina America, Hawkeye a Black Widow. Když se objeví nečekaný nepřítel, který ohrožuje světovou bezpečnost, Nick Fury, ředitel mezinárodní mírové agentury, známé také jako S.H.I.E.L.D., zjistí, že potřebuje tým, aby odvrátil světovou katastrofu. Začíná provádět nábor po celém světě.

Avengers, které představují Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Jeremy Renner a Samuel L. Jackson, a které režíruje Joss Whedon, jsou založeni na stále populární knižní sérii marvelovských komiksů Avengers, která byla poprvé vydána v roce 1963 a od té doby se stala kultovní záležitostí. Připravte se na vzrušující film, nabitý akcí a zvláštními efekty!

Recenze:
Najdou se zajisté i tací, kterým se seznamovací úvod líbit nebude, ale jejich brblání nepotrvá dlouho. Spousta menších či větších šarvátek, vtipných hlášek a scének naladí na pozitivní notu veškeré publikum a závěrečná extra řežba ve vzduchu i na zemi umlčí i toho největšího rýpala. Myslím si, že pokud prozradím, že cenu nejlepšího baviče by si zasloužil za svůj výkon Hulk, nemohu být nařčena ze spoileru.

(photo&video: )

Video



Galerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací