Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Film

batman_v_superman_usvit_spravedlnosti_cz_plakat

Režie:


Premiéra v ČR: 24. 3. 2016 ()Oficiální synopse:
Ve filmu režiséra Zacka Snydera („Muž z oceli“) „Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti“ se poprvé na stříbrném plátně setkají Batman / Bruce Wayne a Superman / Clark Kent. V roli Batmana uvidíme držitele Oscara Bena Afflecka („Argo“) a roli Supermana ztvárnil Henry Cavill („Muž z oceli“, „Krycí jméno U.N.C.L.E.“).

V době, kdy svět řeší otázku, jakého hrdinu skutečně potřebuje, v obavách z naprosto nekontrolované moci téměř božského superhrdiny se střetává respektovaný a mocný ochránce spravedlnosti ve městě Gotham s nejuctívanějším spasitelem moderní doby ve městě Metropolis. A zatímco mezi sebou Batman a Superman válčí, rychle se vynořuje nová hrozba, která představuje pro celé lidstvo ještě větší nebezpečí než kdy v minulosti.
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:


Trailer 2:


Trailer 1:


Comic-Con trailer:

(photo&video: )

Recenze

Recenze:
batman_v_superman_usvit_spravedlnosti_cz_plakat

Batman v Superman pokračuje v naprosto stejném tónu jako Muž z oceli, místo flashbacků tu máme sny, pobíhající a zbytečnou Lois Lane (Amy Adams), několik nelogických situací a astronomický rozpočet na výbuchy a destrukce. Zcela jistě by v nás opět zanechal pocit neuspokojení… I když je akční dobrodružství opět vážné, až je to nuda, o příjemná zpestření se stará Alfred (Jeremy Irons) a především Lex Luthor (Jesse Eisenberg), který je mezi upjatými obličeji jako pěst na oko.


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací